Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi visz rá egy felnőtt nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy felnőtt nőt hogy “ háztartásbeli legyen” és egész nap csak vásárlás - edzés - kávézás - szépségápolás tengelyen élje az életét?

Figyelt kérdés

Itt olyan nőkre gondolok akiknek nincs gyereke, de a párjuk / férjük “megengedi” nekik hogy ne dolgozzanak és biztosít anyagi hátteret ahhoz hogy egész nap vásároljanak/edzenek/kávézókban üssék el az időt a hasonló barátnőkkel.

Mi visz rá egy felnőtt nőt arra hogy semmi célja ne legyen? Még ha a férfi az anyagi részt biztosítja is ehhez.



2020. márc. 13. 14:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
A pénz
2020. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen emberek szinte céltalan életet élnek.
2020. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Lusták
2020. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy elég kényelmes életforma. Ha a férje keres annyit, hogy bőven meg tudjanak élni, plusz a nő edzését, szépségápolását és extra költségeit is állni tudja, miért ne?
2020. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Kényelemben, jólétben élni, úgy hogy az ember nem is dolgozik? Ez a legtöbb ember vágya.
2020. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jó lehet,nincs korán kelés,egész nap azt csinálsz amit akarsz :D Illetve azért sok ilyen nő kezd valamilyen vállalkozásba aztán (pasi pénze lehetővé teszi,ha sikeres lesz akkor meg bőven hozzátesz a családi kasszához később). Aki csak tényleg a férjére bízza magát lelke rajta,én személy szerint nem akarnám hogy mástól függjek anyagilag. Vagy hogy a szülinapjára az ő pénzéből vegyek ajándékot stb :D
2020. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Sokkal kényelmesebb mint a napi 8 óra munka. Aki napi 8 órát dolgozik és utazik 1 órát oda és vissza az kapásból napi 10 órát van távol, heti 5 napban. A maradék 2-ben meg intézheti, azt amire nincs idő hétközben.

Így nem jut idő csininek lenni meg a többire.

Amúgy nem rossz dolog az.

Sokszor több pénzük van az ilyen nőknek, mint akik napi robotban élik az életüket.

2020. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Negatív önbizalomhiány miatt depresszió is, amit jól tud palástolni.
2020. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert megtehetik és sokkal kényelmesebb, mint dolgozni. Én pl. nem a pasim pénzéből élek, mert ellátom magam. Néhány hónap alatt megkeresek annyi pénzt, hogy az év többi részében nem muszáj dolgoznom és élvezhetem az életet. Miért törjem magam, ha be tudom osztani azt a pénzt?
2020. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Tudnak élni. Ennyi a történet.
2020. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!