Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi visz rá egy felnőtt nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy felnőtt nőt hogy “ háztartásbeli legyen” és egész nap csak vásárlás - edzés - kávézás - szépségápolás tengelyen élje az életét?

Figyelt kérdés

Itt olyan nőkre gondolok akiknek nincs gyereke, de a párjuk / férjük “megengedi” nekik hogy ne dolgozzanak és biztosít anyagi hátteret ahhoz hogy egész nap vásároljanak/edzenek/kávézókban üssék el az időt a hasonló barátnőkkel.

Mi visz rá egy felnőtt nőt arra hogy semmi célja ne legyen? Még ha a férfi az anyagi részt biztosítja is ehhez.



2020. márc. 13. 14:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Önmegvalósítás.

Bármennyire is abszurdnak hiszed, az is lehet cél, hogy saját magával törődjön, a benne rejlő legjobb énjét hozza ki magából (külsőleg). Nézd, mindenkinek más a fontos..


Tudod, én eleve nem várom el egy nőtől, hogy gyereket szüljön.. miattam meg pláne ne! Ha ő szeretne, és én is, akkor beszélhetünk róla, de ha ő nem akar, akkor sztornó. Másik, ha keresek annyit, hogy bőségesen kijövünk belőle, akkor a megalázó átlag fizetéséért inkább ne pazarolja el az idejét egy olyan munkahelyen, ahol a főnök a vérét szívja, a kollégái gyilkolják az önbizalmát, stb.

Nekem nem kell depis csaj, akit tönkretesz a munkája.. csináljon napi 4 órában vagy akármennyiben olyat, ami hozzátesz a boldogságához, valósítsa meg önmagát.

2020. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindenkinek vannak naaagy céljai, a többség teljesen jól ellenne így. Bár ha a háztartásbeli ez esetben is azt jelenti, hogy házimunkát azért kell végeznie, ráadásul annak 100%-a az övé, az egy mai nő számára már kevésbé vonzó.
2020. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert megtehetik, és mert ők élvezik?

Mi a gond ezzel?

Ettől függetlenül lehetnek céljaik.

2020. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mert megtehetik. És céljaik ettől függetlenül lehetnek, csak elképzelhető, hogy azok nem karrier-irányú célok, hanem máshoz fűződnek.
2020. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellenek nagy célok? Miért nem lehet egyszerűen csak élvezni az életet?
2020. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, miért azzal jönnek mindig, hogy aki nem dolgozik annak nincsenek céljai. Miért a munka=cél?

Egy gyári munkásnak, egy pénztárosnak, árufeltöltőnek szerintetek az az élete célja? Pedig dolgozik!

2020. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert megtehetik.

Őszinte leszek. Én dolgozom, szeretem is a munkàm, de ha megtehetném, hogy otthon maradjak és csak olyasmiket csinàlhatnék amihez igazàn kedvem van, azt tenném. Ha pl annyi pénzt nyernénk a lottón, hogy soha nem kellene dolgozni, nem dolgozna egyikünk sem az biztos. ( Hàzassàgban élek).

A koràn kelés pl nagyon lefàraszt, bàrmennyire is igyekszem egészségesebb életet élni. Gyakorlatilag csak hétvégén tudom kipihenni magam, ha közös programot szervezünk, még akkor sem.

Imàdnàm ha én oszthatnàm be mikor mit akarok csinàlni, rengeteg könyvet olvasnék, sorozatokat néznék a neten, a hobbimmal foglalkoznék, többet edzenék, ezekre nagyon kevés időm van a munkahelyre jàrkâlàs miatt, illetve még àllatmenhelyre jàrnék besegíteni ha megtehetném. Erre màr se időm se energiàm nincsen.

Cél nem csak karrier és vagy szaporodàs lehet egy ember életében, az is lehet cél, hogy szimplàn élvezni akarja az ember a mindennapokat terhek nélkül, amíg lehet.

Nem mindenki igazàn boldog attól, hogy végig robotolja az életét 1 vagy több munkahelyen.

2020. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%
Ismerek egy nőt. Őt például a kényszer viszi rá, hogy eltartassa magát egy pasival. Csak 8 osztálya van és 2 gyereke. Elvált, összejött egy férfival, albérletben vannak. A nő ha dolgozik is max. egy hétig, utána fél évig nem.- próbálkozott üzemekben, nem tudja megcsinálni a normát. Takarításban valahogy mindig gondja volt a kollégáival, főnökével. A két gyerek után kap csp-t. Ennyi a bevétele. Neki sok lenne a három szerepkör: -háziasszony, főz, mosogat, takarít. - Anya, elég problémásak a gyereke. - Élettárs, megfelelni a férfinak. Mivel nincs iskolája csak fizikai munka jutna neki, azt viszont nem bírja. Nem mindenki nagy teljesítményű robotgép. Azt mondja ha kedvére tesz a férfinek eltartja a gyerekeivel együtt.
2020. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
22%
Vannak, akiknek életük célja, hogy eltartsák őket azért, ami a lábuk között van. Van véleményem róluk, de az nem változtat ennek a szűk felsőbb rétegnek a hozzáállásán.
2020. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Ha van egy nőnek célja és azt megvalósítja már jó: legyen az részmunkaidős elfoglaltság, saját vállakozás vagy egy ötlet kivitelezése.

Itt inkább olyan nőkre gondolok akiknek semmi se semmi motivációjuk csak a hedonista életszemlélet amihez a társuk adja az anyagi keretet.

Ha pedig mindennek vége keresik a következő mecénást vagy rákényszerülnek hogy újra munka vállaljanak ami nem lesz a legjobb.

2020. márc. 13. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!