Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a ferfi elvarja, hogy a no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfi elvarja, hogy a no vegezze a hazimunkat, mert no es a nemebol adodoan az o dolga, akkor en elvarhatom hogy mivel o a ferfi, fizessen mindent, hiszen o a fo penzkereso a haznal?

Figyelt kérdés
Minden hobbim, kirucannasokat, kozmetikai dolgokat es igazabol mindent o fizessen.
2021. febr. 1. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
of korsz
2021. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő iszonyat gyökér elvárás. De ha tőlem valaki elvárná, hogy én takarítsak két emberre, én főzzek két emberre, akkor én is megmondanám, hogy nagyon szívesen megcsinálom, de mivel ehhez kell idő és energia, sajnos dolgozni már nem fogok tudni főállásban.
2021. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen jogos elvárás. Mondjuk én alapból nem jönnék össze hímsovinisztával vagy olyannal, aki lusta takarítani.
2021. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Egész nyugodtan, azt vársz el a párodtól amit csak akarsz, meg ő is tőled.

Ahogy mondani szokták addig álljál fél lábon.

2021. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából jogos.
2021. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Elöljáróban annyit, hogy én biztos nem élnék így.

De igen, így ebben a felállásban jogos. Viszont, akkor tény hogy patika rendet kell tartani, mindennap főtt étel, tiszta ruha stb stb az alap.

2021. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez így jogos. Nálunk is ez a felállás, habár én nem várom el és nem is azért mert nő, egyszerűen így alakult, de el kell mondjam h irtó lusta vagyok a házimunkához, tehát ha nincs a feleségem, akkor valszeg nagyobb rumli lenne a lakásban és folyton rendelni kéne a kaját.
2021. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Igen, tőlem elvárhatnád!


Nálam alap dolog, hogy én keressem a többet, vagy csak én keressek.

Ha elmegyünk valahová, én vezetek, és én fizetek.

A ház körüli teendőket(karbantartás, szerelők kihívása, felújítás) én intézem.


Cserébe mindig megkapom, hogy a múlt században élek, meg, hogy soviniszta vagyok.


Ami a másik felét illeti, soha nem értettem, hogy mi ez a házimunka para!

A porszívózás, felmosás, portörlés, wc, csapok, kád takarítása,mosás pont ugyanannyi idő ha kettő után csinálja az ember mintha egyedül lenne!

A főzés? Most őszintén? Meddig tart összedobni egy zöldséglevest, egy milánóit, vagy egy rizottót?

Nekem csak este van időm főzni, de kifejezetten szeretem csinálni 1-2 pohár ital mellett. Ráadásul elég 2 naponta.

És ha már megfőztem, nagyon szívesen teszek oda egy tányérral a párom elé is.


Lehet lepontozni!



33/f

2021. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanannyi idő, az tény, viszont gyakrabban kell és azért két embernek több zoknija van mint egynek...
2021. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
27%
Szerintem - ha ez nem trollkérdés - most készültök lazán hazavágni egy kapcsolatot (ami akár jó is lehetne) a tömény baromsággal. Szerintem NE VÁRJATOK EL SEMMI ilyesmit a másiktól!
2021. febr. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!