Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy reagálnátok Szerintetek hogy fogadjam ha a párom "leszolja" a testem eggyik reszet?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal hogy fiatal nő vagyok kb 65 kg és 165cm és nem vagyok kövér nagy fenék kisebb mell majdhogynem félig vékony is de a hasam az hajasabb oda ragad a legtöbb háj és hát pár honnapal ezelőtt simább volt felszedtem picit és csak a hasam al látszódik picit.. Párom viszont mondja h hagyjam abba az édesség eveset valamennyire mert h neki jobban tetszett a hasam pár hónapja stb... Meg h aztán nehogy még több háj legyen a hasamon stb... Szépen próbálta elmondani de azt szokták erre mondani h nem hagyhatod ezt... Szeretni kell bármi van pl..o is felauwdett pár kgt. És ő sem toketeles persze énis szeretném ha simább lenne és próbálok is tenni érte kevesebb édesség több gyümölcs edzés stb de akkoris

2020. dec. 17. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

szerintem nem bunkó módon közölte veled,ami jó pont. inkább legyen veled őszinte és mondja el nyíltan,hogy mi jön be neki, minthogy más után nézzen esetleg... és ha te is érzed magadon hogy visszább kell picit fogni a dolgokat akkor szerintem nincs ezzel baj. edzhetnétek közösen is! :)

24L

2020. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

En amugy ezt annyira nem értem nèha x centi haskörfogat alatt szeret, x centi haskörfogat felett meg nem és elhagy vagy megcsal?


Nekem ez mindig olyan fura lesz

2020. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Rosszul esne.

De ezzel együtt belátnám, hogy igaz amit mond, még akkor is ha rosszul esik.

Azt hadd tegyem hozzá, hogy van különbség aközött hogy valaki EGYSZER őszintén elmondja a véleményét, és aközött hogy NAPONTA, kérdés nélkül cseszegeti a másikat.

2020. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Elsőre vegyél egy szemüveget, és egy helyesírási szótárt.
2020. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Kezdjetek el együtt futni. Mindkettőtöknek van mit leadni.
2020. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Őszintén? Az egómnak rosszul esne és megijednék picit, hogy emiatt nem fog kívánni, ezért elkezdenék fogyózni és őt is bevonnám, hogy lássa tényleg komolyan gondolom.


Én láttam, hogyan kényelmesedett el a testvérem egy kapcsolatban és vált bombanőből mássá. Akkor megfogadtam, hogy velem ez nem fog előfordulni. Szeretném, ha a párom mindig büszke lenne rám. Az ember sokszor észre sem veszi magán az elős kilókat, inkább akkor szóljon és álljunk meg a lejtőn.

2020. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BeefEater ***** válasza:
83%

Szerintem a leszólás nem jó szó erre. Úgy jöttetek össze, hogy laposabb volt a hasad, ez tetszik neki. Most olyan irányba haladsz, ami kevésbé jön be neki, tehát szól (és ahogy kiveszem a kérdésedből normálisan tette), hogy ha lehet ne folytatsd mert az már nem jönne be neki.

Persze csinálhatná azt is, hogy csöndben marad, te felszedsz még egyszer annyit és egyszer csak közli, hogy elhagy.

2020. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ő sem egy Lazar Angelov, tőlem is kapná, hogy akkor te meg pattintsd ki magad és akkor beszélhetünk. Vagy érj el egy sportos testalkat szintet.
2020. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Idoben szolt a tehenne valas utjan, szepen fogalmazott, es foleg arra ertette, hogy ne csinald ezt, mert leszel ennel tobb is.
2020. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a magassággal elég lenne az 55 kg is ,szóval csak jót akar neked.
2020. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!