Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon meg fog haragudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meg fog haragudni a párom most mit csináljak? Én hibám?

Figyelt kérdés
Új padló van a hálószobában és a macska szét kaparta eléggé látni. Nem tudom miért csinálta a regihez hozzá sem nyúlt. Az én macskam már 5 éve, nyáron költöztem ide hozzá és mondta hogy hozhatom magammal, már parom is szereti őt 😍 nem fogja azt gondolni hogy miattam mert hagyom neki? Én nem láttam mikor csinálta.

2020. dec. 5. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gyorsan szereznék oda egy szép szőnyeget, ahogy már fentebb is javasolták.
2020. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem élnék állattal egy lakásban semmilyen jó nő kedvéért.
2020. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%

Leszögezem a férjem azt mondta mindig: sosem lesz macska a háznál. Jelenleg 3 van. Ha kárt csinálnak azt mondja többet nem lesz macska. Rá nemsokkal már tutujgatja. :D


Nekünk a macska egy korsót lelökött a mikro elől mert neki ott kellett koslatni ahol nem kellene és felpattant az augusztusban lerakott járólap... Kapott a seggire, de ennyi. Mi is rá ejthettük volna véletlenül. Csak ők 3an vannak és imádnak rombolni. Lekaparták egy helyen a dekorfóliás ajtót. Az újra huzatott ülősarkot is kaparófának használják pedig van kaparófajuk. Az új függönyön csüngenek. 😑

Hát most mit mondjak. Kapnak a seggükre, mert ne gondolják hogy mindent szabad, de hát a macska ezzel jár... A másik függönyöm totál szét szaggatta egy helyen. A konyha bútoron is csüngenek mert rájöttek hogy belekap a körmük. Látnád hogy néz ki. Szerencsére régi bútor. Nem sajnálom, de ne szokják meg az újon is ezt csinálni.

Hát... macskák. Ez van.

2020. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!