Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen módszerekkel fordította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerekkel fordítottatok a kapcsolatodon?

Figyelt kérdés
amikor egymás mellett éléssé alakult az egész. Miért alakult így és miből vettétek észre a dolgot ill. mit tettetek?
2020. szept. 25. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
9 éve kikapcsoltuk a Tv-t: Ha együtt vagyunk, nem a telefont buzeráljuk, hanem egymásra figyelünk.
2020. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az en kapcsolataimnak onnanstol vége.

Jellemzö hogy vki a közös èlet helyett magànak gyüjt, irigy a sikereimre(miközben rn az ö sikrreit kicsit magamènak is érzem hogy haladunk elörébb aprànkent es segitem is a masikat ebben, miközben ö viszont csak kritizal elvàràsokat tamaszt de amugy nem tàrs es tàmasz forditva ö nekem), feltekeny ha vkinek tetszem, közös jövötervek csak szoban vannak, de egyébként valojaban semmit (semmi komolyabbat) nem viszünk/epitünk közösen az eletben, magànak él csak mellettem.

Altalaban szakitas is a vége az ilyeneknek nàlam.

2020. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!