Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem akar egy 20 fölötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dragonlord88 kérdése:

Miért nem akar egy 20 fölötti csaj se összeköltözni velem?

Figyelt kérdés
Ja, ha nincs autóm és jogsim, akkor már nem kellek, mert a kényelem megdől? Vagy azért, mert nem csinálok gyereket, vagy azért mert nincs tágas lakásom? Az a baj, hogy képtelenek a csajok rám írni messengeren, vagy facebookon, élőben pedig nem mernek beszélni, azt is csak akkor ha fizetsz nekik

2020. aug. 3. 15:01
A kérdező szavazást indított:
Túl jó vagy
Túl okos vagy
Nem szeretik, ha a csávó jobb náluk
Egysíkúság kizárva
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most azt várod, hogy te csak elvagy, a nők pedig majd önként jelentkeznek facebookon, hogy szeretnének veled lakni, vagy mi?
2020. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajtóstul rontasz a házba. :D


Általában az az ember, aki egyből össze akar költözni, rendelkezik valamiféle defekttel.

2020. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ne élj ámomvilágba öcsém! Ha lexarnak a külső a baj !
2020. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a személyiséged is szar. Nem vagy tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, kezdeményező.
2020. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

'Valószínűleg a személyiséged is szar. Nem vagy tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, kezdeményező.'


Ne etesd már a kérdezőt ilyen hülyeségekkel, manapság már rég nem számit a duma, se a személyiség. Szerinted a jópasik akik télnyeg top tizesek azért lett nőjük mert vért izzattak értük? Nem! A nők is teszik a dolgukat és jeleznek, érdeklődnek ha pasi tetszik neki, akik nem tapasztalták ezt azoknak fogalmuk nincs az egészről mert külsöl3g nem ütik a azt a szintet. A jó pasik nem nem mennek oda a nőkhöz mert tudják hogy jönnek magugtól. De ezt az áltagosak honnan tudhatnák. Azt hiszik kitudja milyen csajozós titok kell hozzá persze, mert könnyebb ezt hinni mint azt hogy a jópasik kivannak szolgálva. És ezt m³g csajok se kötik senki orrára. Ennyi, nem kell túl bonyolítani. Egyszerü.

2020. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Jártál egyetemre? Kb 2 lányra jut 1 fiú, és valószínűleg megőrülnél, ha meglátnád hogy a kollégiumban mennyi csinos lány van együtt csóró srácokkal. Nem csak 18 évesek, hanem 20-25 évesek. Az elején én is béna voltam az első egy-két évben, de aztán belejöttem és rájöttem itt tényleg csak annak nem lesz barátnője, aki nagyon béna vagy félős. Visszafogott, értelmes, helyes lányt is azt mondom lehet találni max pár hónap alatt kapcsolatra annak, aki tényleg próbálkozik.
2020. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os figyelj, passi szemmel te honnan tudod hogy ezek az egyetemista pasik női szemmel átlagosak? EZÉRT ezért van hogy nem értik azok a fiúk akik ki kiírják ide, na, ők jól néznek ki, mégse kellennek a nőknek. De azon nem gondolkodnak el, hogy önmaguknak tetszhetnek de a nőknek attól még nem. Szóval ez kicsit bonyolultabb. Meg lehet hogy átlagos egyetemista fiúnak is van lehet barátnője persze, de ezek az egyetemista lányokse felszínesek, hanem okosak. A nagy átlagot nézzük ne az egyetemet. Ez jelenség világi probléma és az is volt mindig.
2020. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még korainak érzik. 20 körül én se költöztem volna még össze senkivel, mert lélekben még félig gyerek voltam..ez van.
2020. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!