Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Anyukák, mit szólnátok ehhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, mit szólnátok ehhez, illetve mi lenne a véleménytek erről?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahhoz, vagy mi lenne a véleményetek arról, ha a fiatok egyszer odaállítana hozzátok, és mégkérdené, nem-e tudtok x órakor egy kicsit elmenni otthonról, mert sikerült egy csajt összeszedni (egyszeri alkalomról lenne szó), és hát jó lenne kettesben maradni..
2020. jún. 13. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%
A meleg közösség jelentős része úgy ébredt rá önnön homoszexualitására, hogy nem anno vihetett fel egy alkalmi muffot, jahh.
2020. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Undorító szülők vannak a világon.

A kommentek alapján látszik, hogy hány gyerek számíthat igazából a szüleire. Bírom ezeket a megszólalásokat “saját házamból”... a gyerekedet kinek vagy minek szülted? Ahol te laksz, ahova a saját gyerekedet szülted az kié? Csak a tiéd? A gyereked meg valami megtűrt személy? Vagy ti, hogy gondolkoztok? Majd akkor lesz a ház az övé, ha majd meghaltok azt esetleg megörökli? Egyszerűen hányinger.


A kérdésre a válaszom pedig az, hogy segítenék neki így vagy úgy megoldani, hogy kettesben lehessen a lánnyal.


Tudjátok nem elég egy gyerek között sima, egyszerű szülő-gyerek kapcsolatot kialakítani, mert semmit nem fogtok tudni róla. Mikor kéréssel fordul hozzátok, akkor nem ezt a választ kellene, hogy kapja, amit itt leírtak... többet nem is fog kérni semmit azt majd nézhettek. Megis érdemli az ilyen szülő a sorsát. :)

2020. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 nem tudom, ti hogy vagytok vele, én jóban vagyok a szüleimmel, de a szexuális életem abszolút nem rájuk tartozik. Nem szokásom nekik bejelenteni, hogy mikor, kivel, mit csinálok. Nem tudják, hogy hány partnerem volt, nem tudják, hogy milyen neműek, nem tudják, hogy mit csináltam velük. Ugyanígy én sem vagyok kíváncsi arra, hogy ők kettesben mit hogyan intéznek és nem is tudnám hová tenni, ha hirtelen valamelyikuk elkezdené részletezni nekem a témát. Ez nem "titkolózás", hanem normális szülő-gyerek kapcsolat. A szexuális élet mindenni magánügye.
2020. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%

Volt pár hónapja egy kérdés, aminél a válaszók majd mindegyike leírta, hogy ők megengednék a 15 éves, azaz TIZENÖT éves, meleg fiának, hogy ott dughassa seg...izé..."ott aludjon" náluk, a fiával egy ágyban a pasija!!!

Én, meg egy másik srác írtuk, hogy nem, erre 0%-ot kaptunk, meg anyázást privátban.

2020. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!