Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mióta együtt vagyunk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta együtt vagyunk a barátommal nem cigizek de már nem bírom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem meg ígértem neki hogy nem fogok mert ha fogok azt mondta felejtsem el őt. Már 1 honapja nem cigiztem de ma nagyon ideges vagyok és olyan jó lenne. Nem. Tudom mitcsinaljak

Majd össze fogunk költözni nemsokára


2019. dec. 2. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sose cigizett.Én sokat bagóztam,büdös volt mindenem.Az alternatíva az e cigi lett nàlunk.Gyümölcs ízeket szívok,és 4 év alatt egy tizedére csökkentették a nikotint.Szereti az illatát,és minden téren jobban érzem magamat.Ja én 25 évig bagóztam!😉
2019. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem a dohányzás mellett akarok szólni….de vmit sosem értettem: ha az egyik dohányzik, a másik nem, a nem dohányzó fél miért szed fel akkor egy dohányzót, ha ennyire zavarja a bagó?

Akkor keressen olyat, aki nem cigizik. Az viszont gusztustalan, hogy valaki úgy jön össze vkivel, hogy tudja a cigizést, aztán meg érzelmileg elkezdi zsarolni azzal. Undorító egy természet.

Ha engem enniyre zavar a bagó, nem állok össze egy bagóssal.

2019. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, van igazsag abban amit mondasz, viszont engem a nemdohanyzot a parom szedett fel, aki dohanyzott. Eleinte mondtam neki, hogy tobbek kozott a cigaretta is veszekedes forrasa lehet koztunk, de o vegul leszokott a kedvemert par honap egyuttjaras utan. Kicsivel tobb, mint egy eve vagyunk egyutt, tavasz ota egyutt is elunk es az elmult egy evben ketszer szivott bele cigibe. Lattam rajta az elso honapban, hogy nehez, viszont ma mar egyaltalan nem hianyolja a nikotint. Kerdezo, tarts ki! Sok sikert kivanok!
2019. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!