Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mióta együtt vagyunk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta együtt vagyunk a barátommal nem cigizek de már nem bírom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem meg ígértem neki hogy nem fogok mert ha fogok azt mondta felejtsem el őt. Már 1 honapja nem cigiztem de ma nagyon ideges vagyok és olyan jó lenne. Nem. Tudom mitcsinaljak

Majd össze fogunk költözni nemsokára


2019. dec. 2. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki! Ha már egy hónapja bírod, ne rontsd el!
2019. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 peca1000 ***** válasza:
16%

Pippantsd le!


Azt hívják laza ciginek :)


Azért biztos, hogy nem fog elhagyni :)

2019. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ràgj ràgót, lenyugtat majd. Cseréld le a rossz beidegződést egy egészségssebbre.
2019. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
A nehezén már túl vagy. Most már ne add fel. És ne a barátod, hanem magad miatt.
2019. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

gondolj arra, hogy ha kibírod azzan nem csak ez a nap cigimentes, de maga a nem. cigizés szokás is erősödik.


és úgy csi áld, hogy merülj el valami másba.

2019. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan nem bírod? Vagy időnként rád jön nagyon, hogy jó lenne már?
2019. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
A cigiről nem lehet leszokni, csak nem rágyujtani. Ne gyújts rá!
2019. dec. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, milyen nehéz volt ez az egy hónap. Ha rágyújtasz, az egész kárbaveszik.
2019. dec. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Alan Carr: Leszokni a dohányzásról gyorsan, könnyedén. vagy valami ilyesmi volt a magyar címe, én angolul olvastam. Azóta vagyok nemdohányzó. Simán lehetsz te is az, ha akarsz. A kérdés, hogy akarsz-e vagy csak miatta szenvedsz.
2019. dec. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kérj segítséget szakembertől (első körben házi orvostól). Ha nehezebben megy a dolog, bupropion vagy vareniklin gyógyszer talán segíthetne.

Kipróbálhatnád esetleg még a nikotinos tapaszt, stresszes helyzetben meg pl. nekem sokat segített anno a nikotinos rágógumi.

Sok sikert és kitartást a leszokáshoz! Jó úton haladsz, a nehezén már túlvagy.

26/N

2019. dec. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!