Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Baratommal együtt élünk jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal együtt élünk jó pár éve. Gondok vannak és voltak is mindig. Hogyan lehet megértetni vele, hogy külön szeretnék lakni?

Figyelt kérdés
Úgy volt , hogy keresünk másik albérletet , mert ez tényleg kicsi, de mondtam , hogy nem akarok vele lakni. Lebeszèlt egyet szeptemberre, de én találtam másikat , ami.októbertől kiadó. Magamnak. De mindig erőlteti az együttélést, jönni akár velem és vissza akarja mondani a másikat. Hogy adjam tudtára, hogy elfogadja, hogy egyedül szeretnék lakni és magamnak néztem azt a lakást ?
2018. aug. 2. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért nem szakítasz ha ilyen rossz a helyzet?
2018. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem ti miért vagytok mégis együtt egyáltalán? Miért nem szakítotok?
2018. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mered kimondani nyíltan, hogy vége köztetek. Csak célozgatsz, de azért együtt laktok, együtt esztek, van szex, és kimosod a zokniját.

Miből kéne értenie, hogy szakítottál vele?

2018. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Alapból nem rossz ember ,csak iszik és rendetlen. Ez elég nagy ok, hogy külön szeretnék élni.

Nem akarja elfogadni , hogy én ezt akarom , mert mint ha elfelejtené és közösen beszél erről a lakásról is.

2018. aug. 2. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De ennek az egész kapcsolatnak semmi értelme nincsen. Itt nem szétköltözni kell, hanem szakítani. Vagy hogy képzeled az életetek a szétköltözés után? Alkalmanként összejártok dugni, amíg rá nem untok arra is? Mert ez nem párkapcsolat.
2018. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom ez neked kapcsolat? Épp erről szólna eggyüttélés átalakulás megjegyzések, direkt ezért, hogy kiderüljön mi lesz.


De ez egy rakás szaaar.

Ébredj fel virágszálam mert ő nem életed párja

2018. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érti, mert nem vagy vele egyenes és nem azt mondod, hogy szakítok, vége köztünk mindennek, hanem hogy külön akarsz lakni....hát, egy kapcsolatban ezt én sem érteném. Szakíts, és akkor megérti.
2018. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért nem érti, mert nem dobtad ki a pitsába, hanem hárítasz meg vállat vonogatsz.


Érdekes, az én exem anno egyből felfogta, hogy ne is próbálkozzon keresni sem, mert nem akarok tőle semmit a jövőben.

2018. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag szakítasz vele, csak neki nen árulod el? A pasik általában nem gondolkodnak a finom kis célzásokon, ezért nem is várhatod el, hogy értse mit akarsz.


Próbáld így: Béla, nagyon megromlott a kapcsolatunk, ezért szeretném befejezni. Már nem érzem jól magam veled, ezért nem együtt képzelem el a jövőnket. Ne húzzuk tovább egymás idejét.

Kérlek, hogy pakold ki a cuccaidat a lakásból minél előbb, mert hamarosan elköltözöm onnan.

2018. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt azért a csajjal is komoly gondok vannak, nem meri magának sem beismerni, hogy vége, így jön a pótcselekvés
2018. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!