Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Legutóbb mit kellett átbeszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legutóbb mit kellett átbeszélnetek a kapcsolatotokat illetően?

Figyelt kérdés
es ez mennyire volt hatásos?
2019. okt. 29. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Zavart, hogy sok dolgot még mindig magában akar legyűrni és nem osztja meg velem, hogy segíthessek. Most épp (többek között, a családja is épp a hülye korszakát éli) a munkahelyén volt idióta a menedzsment és azt nem tudtam belőle kiszedni, hogy azonnal fel akar mondani, annak ellenére, hogy valószínűleg nem találna ilyen fizuval most munkát, nekünk pedig ez elég nagy kockázatot jelent anyagilag... Szóval érthető volt, hogy aggódik, főleg, hogy egy nappal korábban beszéltünk arról, hogy most kezdjük magunkat összeszedni anyagilag és épp nincs senkinek semmi gondja a munkahelyén.


Sikerült megbeszélnünk, őszintén szólva nem volt nehéz elfogadnom, jobban érdekel a lelki egészsége, mint az a pár forint vagy hogy átmenetileg kicsit meg kell húzni magunkat. Kapott egy 3 oldalas doksit álláshirdetésekkel, a döntés többi részét pedig rábíztam. ☺️


De mindig van ilyen időszaka, hogy bezárkózik és csak azt látni, hogy valami nem oké. Nem akar terhelni vele... Nem szokta még meg, hogy mellettem megteheti, de van előrelépés, ami nagyon jólesik.

2019. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Felbukkanó probléma, hogy nincs közös hobbink, közös sztorink, közös dolgaink. 1 éve vagyunk együtt, de mint két idegen. Én nem tudom meddig bírom ezt, nem sok értelme az egésznek.
2019. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekneveléssel kapcsolatos nem egyező álláspontunkat...
2019. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsánat, úgy tűnik hatásos volt 😁
2019. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Házimunkához való hozzáállás. Besokalltam, hogy ő többet van itthon mégis én csinálok mindent. Hatásos volt, azóta több dolgot is megcsinál, és ha én csinálok valamit, megköszöni.

24N

2019. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz időbeosztás, az üzlettársa nemtörődömsége, ami miatt renheteg plussz munka hárul rá, a pénz viszont feles.

Felháborító, mert míg ők hetvégéznek a családdal,meg nyaralgatnak,addig tőlünk folyamatosan elveszi az időt. Nálunk ez sokadik forduló, úgyhogy ha nem lesz tényleges változás,és úgy járunk-kelünk a közös gyerekünkkel kettesben,mint valami csonka család befejezem vele. Ígeret mindig van,hogy máshogy lesz, nem tudom mit higgyek. Hianyzik,szeretem, de rohadt magányos vagyok így.

2019. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A nyaralás.Ő Horvátországba akart menni én Bulgáriába.Egy harmadik helyre mentünk.
2019. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Közös vállalkozás indításán dolgozunk egy ideje, malmozunk rajta minden nap, kezd már kicsit sok lenni a jogi háttere meg a dolgok elosztása. Most jelenleg azon gondolkozunk, hogy jogilag el kellene válni, hogy tisztábbak legyenek a dolgok mert ebben a tekintetben tényleg üzlettársak szeretnénk leginkább maradni ha munkáról van szó és nem belevinni azt, hogy mi most házasok vagyunk. Szóval ezen megy a tanakodás, hogy van-e kedvünk miután anno hónapokat szívóztünk a házasodással most szívózni hónapokat válással.. :D Meg kicsit talán ciki is, hogy egy gyakorlatilag tökéletes kapcsolatban elválunk. Azt se tudjuk mit kamuznánk a bíróságon.

Eddig nem valami hatásos mert minden nap újratervezés van. De majd csak tisztább lesz a kép az első komoly lépések után.

2019. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A közös programok szervezésének kérdését. Ha valamit szervezek az többnyire nem tetszik neki, nem érzi jól magát, de ha ez fordítva sül el akkor kikel magából, hogy miért csinálom ezt vele. 1 hónapja egy közös programunk volt, egy színház, azt korábban megbeszéltük, hogy mindkettőnket érdekel.

Nekem a gépeszet a hobbym, mérnök vagyok, imádok bütykölni. Imádom a motorokat, de a párom fél tőle, nem ül fel mögém.

Ellenben a párom rajong a lakberendezésért, ami engem nagyjából hidegen hagy, csak a praktikumra és a használhatóságra figyelek oda. Leszervez egy hétvégi programot, hogy menjünk szemetet szedni miközben annyi dolog van itthon amit meg kéne csinálni és nincs rá elég idő és energia. Elmegy futni a barátnőjével miközben nincs segítségem a tuják megnyírásánál(3m magasak) és egész nap ott szenvedek az instabil állvánnyal.

Van baj rendesen, de az élet éppen ettől szép. :)

2019. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mikor jöjjön a következő gyerekünk. Hatásos volt, “dolgozunk” rajta. 😊
2019. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!