Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tudom mit kezdjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kezdjek a helyzettel.17 hetes kismama vagyok, a párommal nem működnek a dolgok. Ötletek?

Figyelt kérdés
31eves vagyok 10 éve vagyunk együtt, első babasok vagyunk. A helyzethez hozzá tartozik hogy cigány vagyok ő nem. Mindig is nagyon viharos volt a kapcsolatunk,azt hittem ha baba jön/lesz változik a dolog de nem. Brutálisan sokat veszekedunk, és minden egyes veszekedésben kibújik belőle hogy mert én cigány vagyok. A családom egyenesen gyűlöli,ha módjában állna már rég nem engedne látogatóba hozzájuk, és a babát is már most tiltja tőlük. Sajnos megint ez volt a helyzet, és mindez egy rohadt szőlőből fakadt ki. Tök piti dologból az lett én milyen ember vagyok. Borzasztóan fáj. A helyzetet súlyosbítja hogy terhes vagyok. De most azon a szinten vagyok, hogy a baba nem nőhet fel így, minden alkalommal azt látja és hallgassa majd hogy anyu és apu ordít és megy a ciganyozas. Ott tartok haza akarok költözni. Itt sose leszünk boldogok a babával. Tudom hogy jó ember is és nagy szíve van, de azt is tudom, hogy egy babahoz fel kell nőni. Mit tegyek? Maradjak itt vele mert maximálisan itt mindene meglenne a babának boldogsága nem, vagy menjek haza a szuleimhez és neveljem szegényebben( otthon nem a legalja vagyunk,apukamnak saját cége van, mindenki dolgozók tisztességesen ) de boldogságban. ?
2019. okt. 27. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha ez egy ilyen taho lelki bantalmazo akkor mit szeretsz benne? Buta nő vagy?
2019. okt. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!