Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ezzel a hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a hülye helyzettel?

Figyelt kérdés

A vőlegényem hamarosan egy sulis táborba fog elmenni egy hétre...sportszakra jár levelezőre, de ettől még ugyanúgy kell teljesíteni a kötelező táborokat, mint a nappalos tagozaton.


Van egy csaj, aki egy évvel a párom alatt jár ugyanarra a szakra, és teljesen rákattant a szerelmemre. Értem ezt úgy, hogy megállás nélkül írogat és szívecskéket küldözget neki, meg 5000 kérdést tesz fel a sulival kapcsolatban...aztán persze próbálkozik magán jellegű kérdésekkel is, de a párom nem vevő rá, általában segítőkészen de szűkszavúan válaszol, meg van, hogy vissza sem ír, mert fárasztó neki ez az üzenettenger, amit a csaj lenyom...

A párom reagálásával nincs semmi gond, nagyon jól kezeli ezt az egészet, nem titkolózik meg nincs semmi a részéről, ami arra adna gyanút, hogy ínyére lenne a dolog...

Eddig különösebben én sem foglalkoztam ezzel, elkönyveltem egy kéretlen hódolónak.

Na de egyre durvább lett a csaj...írt a páromnak, hogy több olyan felsőbb éves tantárgyat is felvett, amit a párom is, remélve, hogy majd találkoznak (?).


Továbbá lesz egy tábor, amin hiába van több turnus, esküszöm egy teljes havi fizetésemet rá merném tenni arra, hogy addig fog okoskodni ez a kis görcs, hogy természetesen ő is akkor menjen, amikor a párom...


És basszus ez agyrém! Hogy kezeljem ezt? Oké, hogy a párom leszarja, meg őt nem érdekli, de az a tudat, hogy elmegy egy hétre, ahol ott lesz ez a szivacs nő, hát én megőrülök ettől...:(


Egyszerűen nem is értem...hamarosan összeházasodunk, fb-on is ki van téve, hogy jegyesek vagyunk, a lánnyal ellentétben a húszas éveink végén járunk, harmóniában és boldogságban élünk, alig várjuk az esküvőt...


Ez a nő miért nem tiszteli ezt? Miért nyomul ilyen erőszakosan? És mi az a pont, hogy kész elég volt, és ideje leállítani? A párom békés természetű ember, én kevésbé...nálam már érik a dolog, hogy írok neki, hogy merre van az arra, de nyilván nem akarom a páromat kellemetlen helyzetbe hozni, és nem akarok egy féltékeny, idegbeteg nőnek tűnni, de kezdem nagyon unni, hogy nem kopik le...


Ti, hogy kezelnétek ezt? És mi a szart csinálnátok azon a bizonyos héten, míg ők táborban lesznek, hogy ne legyetek zizik?



2017. febr. 9. 00:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jól kezeled, igazából a párodon múlik, hogy rendezze ezt a helyzetet, a leírásod alapján ő is nagyon jól kezeli, átlag emberként viselkedik a csajjal, nem sunyiskodik előtted, és elég intelligensen reagálja le a helyzetet, azzal sincs gond.

az az egy hét míg ők táborban lesznek, hát nos, a kiscsaj biztosan fog próbálkozni, ha maximálisan bízol a párodban, akkor úgy kell átvészelned azokat a napokat, mint a többit! :)

2017. febr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a csajjal nem tudsz mit tenni... a szerelmes nők sajnos bekattannak, ha írnál neki magadat aláznád meg vele, éreztetnéd h konkurenciát látsz benne (még ha nincs is így, de a csaj úgy venné le, és szépen megveregetné magát, hogy húdejó h téged ez idegesít) és még jobban csinálná.
2017. febr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát borzasztó, hogy ilyen nők vannak! Akkor felkötöm a gatyát arra hétre...:)
2017. febr. 9. 00:54
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A párod miért nem tiltotta le a csajt?
2017. febr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
egyébként igen, tény h intelligensen kezelitek mindketten, de ha a párod tudja h téged mindez ennyire zavar, és tudja ő is mire megy ki a játék, letilthatja.
2017. febr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van kösd fel a gyatyát. A két előttem szóló jól írta.


A dicséretet is megérdemlitek a párotokkal. Amúgy a párod azért is ennyire nyugodt és őszinte, mert ő tisztában azzal, hogy mekkora veszélyt is jelent ez a kapcsolatotokra. és valószínűleg ő úgy gondolja, hogy pont semekkorát, mert magabiztos.


Itt az ő hűsége és a te bizalmad van próbára téve a házasság előtt. Kezeld úgy, hogy ez most egy ez a "konfliktus" az életedben azért jött elő, hogy próbára tegye a Te bizalmad és a párod hűségét. Szerintem kiálljátok a próbát.


Nem kell parázni :) Hajrá!

2017. febr. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

"Ez a nő miért nem tiszteli ezt? Miért nyomul ilyen erőszakosan?"


Mert a vőlegényednek imponál, és ennek megfelelő jeleket ad neki!

Senki nem tud erőszakosan nyomulni, mert ha a vőlegényed úgy érezné, hogy neki túl erőszakos a nyomulás, akkor visszautasítaná.


Megkérted rá a fiút, hogy ne együtt menjenek a táborba?

A fiúnak fontos a kérésed, egyeztethet a lánnyal hogy ne együtt menjenek.


Ha nem hajlandó ilyen lépéseket tenni, akkor nem hajlandó monogámiában elköteleződni, nem hajlandó választani és csak az egyikőtökkel beérni, ennyi a magától értetődő ok.

2017. febr. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Még valami. Egy kedves ismerősömtől idézném (20 éves fiú): " HOGY LEHET EGY F..Z FOGLALT??! XD "
2017. febr. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem hiába magasztalod egekig, ahogy a párod kezeli, szerintem baj az, hogy nem áll a sarkára. Egészen konkrétan rögtön az elején, hogy elkezdenek szaporodni az üzenetek és megjelenni a szívecskék, meg kellett volna írnia, hogy van jegyese és legyen szíves nem próbálkozni. Meg ez is mi, hogy közli hogy felvett órákat hogy együtt legyenek, és a vőlegényed nem mond rá semmit... Egyértelműen nyomul, amit a párod egyértelműen enged! Pipogyának tűnik ezen a téren. Nem is értem, hogy bírod ideggel, én már az elején, ha valamiért magától nem állítja le a barátom, közöltem volna a barátommal, hogy zárja rövidre. Csak azzal lehet flörtölni, aki hagyja. Aki hagyja, az pedig nem zárkózik el.
2017. febr. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy picit meg vagy vezetve a nagy harmonia kozepette. Legalabbis nekem (bar en no vagyok) viszonylag sokan irnak nekem sok platformon, de nem reagalok vagy ha olyan (pl. csoporttars, akivel azert ossze lehet futni), akkor reagalok egy kb. 5 szavas "not interested" jellegu levelet es kesz. Masodik level utan megy a letiltas. Igen, csoporttarsnak is, mert vilagos leirtam, hogy kapcsolatban elek, nem vagyok vevo az ilyesmire. Es lass csodat... engem valahogy megsem zaklatnak szivecskekkel meg tengernyi uzenettel, mert - es itt jon a lenyeg - nem adom alajuk a lovat, es nem hagyom oket kommunikalni, mert parom van. De erdekes mod a baratod ide valahogy nem jut el, csak nagyon kene ot sajnalni, hogy egy csaj irogat neki, akinek o meg valaszol. Meglepo tenyleg. Nem a csajnak kene tisztelni a kapcsolatot, hanem a parodnak, o el ugyanis benne, o akar belehazasodni.
2017. febr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!