Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ezzel a hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a hülye helyzettel?

Figyelt kérdés

A vőlegényem hamarosan egy sulis táborba fog elmenni egy hétre...sportszakra jár levelezőre, de ettől még ugyanúgy kell teljesíteni a kötelező táborokat, mint a nappalos tagozaton.


Van egy csaj, aki egy évvel a párom alatt jár ugyanarra a szakra, és teljesen rákattant a szerelmemre. Értem ezt úgy, hogy megállás nélkül írogat és szívecskéket küldözget neki, meg 5000 kérdést tesz fel a sulival kapcsolatban...aztán persze próbálkozik magán jellegű kérdésekkel is, de a párom nem vevő rá, általában segítőkészen de szűkszavúan válaszol, meg van, hogy vissza sem ír, mert fárasztó neki ez az üzenettenger, amit a csaj lenyom...

A párom reagálásával nincs semmi gond, nagyon jól kezeli ezt az egészet, nem titkolózik meg nincs semmi a részéről, ami arra adna gyanút, hogy ínyére lenne a dolog...

Eddig különösebben én sem foglalkoztam ezzel, elkönyveltem egy kéretlen hódolónak.

Na de egyre durvább lett a csaj...írt a páromnak, hogy több olyan felsőbb éves tantárgyat is felvett, amit a párom is, remélve, hogy majd találkoznak (?).


Továbbá lesz egy tábor, amin hiába van több turnus, esküszöm egy teljes havi fizetésemet rá merném tenni arra, hogy addig fog okoskodni ez a kis görcs, hogy természetesen ő is akkor menjen, amikor a párom...


És basszus ez agyrém! Hogy kezeljem ezt? Oké, hogy a párom leszarja, meg őt nem érdekli, de az a tudat, hogy elmegy egy hétre, ahol ott lesz ez a szivacs nő, hát én megőrülök ettől...:(


Egyszerűen nem is értem...hamarosan összeházasodunk, fb-on is ki van téve, hogy jegyesek vagyunk, a lánnyal ellentétben a húszas éveink végén járunk, harmóniában és boldogságban élünk, alig várjuk az esküvőt...


Ez a nő miért nem tiszteli ezt? Miért nyomul ilyen erőszakosan? És mi az a pont, hogy kész elég volt, és ideje leállítani? A párom békés természetű ember, én kevésbé...nálam már érik a dolog, hogy írok neki, hogy merre van az arra, de nyilván nem akarom a páromat kellemetlen helyzetbe hozni, és nem akarok egy féltékeny, idegbeteg nőnek tűnni, de kezdem nagyon unni, hogy nem kopik le...


Ti, hogy kezelnétek ezt? És mi a szart csinálnátok azon a bizonyos héten, míg ők táborban lesznek, hogy ne legyetek zizik?



2017. febr. 9. 00:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

bizalom, nyugodtság

barátnőzz, élvezd ki, hogy csinálhatsz sok olyan dolgot, amire időt kell szánni, s most nem veszed el a szerelmedtől

s érezd magad jól

ha idegeskedsz, lesz egy elrontott heted

ha élvezed a szalmaözvegységet, akkor lehet egy jó napod! :)

2017. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
pasidnak bejön, ha nem így lenne, rég letiltotta volna és kiosztotta volna, hogy idefigyelj házaasodik koccolj le.de nem... imponál neki...
2017. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Mraz Ariston Simon ***** válasza:
100%

Csatlakozom azokhoz, akik úgy gondolják a kedves, harmonikus párod almás. Épp tegnap voltam ilyen helyzetben. Második kétértelmű mondatnál finoman jeleztem, hogy ezt a "dícséretet" a nejemtől is rendszeresen megkapom. A másik fél egyből vette a lapot.

Gyanús nekem ez az egész helyzet, amit leírtál, gondolkozz azon, a kedvesed miért nem cselekedett úgy mint, ahogy mások itt előttem, vagy én leírtuk?

2017. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 wadgulya ***** válasza:
100%

a vőlegényed hiúságát legyezgeti a dolog, nyilvánvaló, ezért nem állítja le a csajt.

csak passzívan tűri. de ez nem normális akkor sem, te ezt bármennyire korrekt kezelésnek hívod. tűri, mert tetszik neki.


szivecskék, ezer üzenet?? na ne vicceljünk már.


azzal lehet flörtölni, aki hagyja, valaki már írta, egyetértek.


én hasonló helyzetben az első kétértelmű mondatnál határozottan leállítom az illetőt, nem olyan nehéz az.


szerintem ne játszd a párod előtt a magabiztos, nyugodt nőt, ha közben meg belülről esz az ideg, amúgy tök jogosan.


beszéljétek meg, mert így neked nem lesz egy nyugodt perced az alatt a hét alatt.

2017. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod azon a szinten tartja ezt hogy még nem feltűnő, vitatéma, mert kitér, semleges, de számára élvezhető a csaj rajongása, legyezgeti az egóját hogy jegesként is még kellene valakinek. Pont annyira reagál hogy a csaj úgy érezze hogy nem kell leállnia, a csajnak meg pont tetszik hogy jegyes, kihívás a foglalt.

Nálunk is volt egy csaj: második próbálkozásnál a párom elküldte egyértelműen, leírta hogy fejezze be és le is tiltotta amikor folytatta, azóta a csaj teljesen leállt és be se jelölte meg semmi.

2017. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sajnos a vőlegényed egyáltalán nem jól kezeli a helyzetet. Akkor nem lennél a csajtól idegbeteg. Bocsánat, de ez a helyzet.

Én az első szívecskék után elküldtem volna a búsba, hogy többé hozzám szólni se legyen kedve. Ezt kéne tenni a párodnak is. Miért nem kéred meg rá? Érdekelne a válasza, nem?

2017. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek azokkal akik szerint a párodnak rég le kellett volna állítani. A másik, hogy ha te írsz a csajnak akkor annyit érsz el, hogy porig alázod magad és a csaj láthatja hogy célt ért mert féltékeny vagy. A párodnak kéne lerendeznie de láthatóan nem képes rá. Pedig nem lenne olyan nehéz leépíteni.
2017. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!