Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy oldjátok meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldjátok meg az együttélést egy garzonlakásban, ha a pár egyik tagja éjszakai műszakban is dolgozik?

Figyelt kérdés

Ez nagyjából havi 8-9 alkalmat jelent, amikor a pár egyik tagja éjszakásból jön haza és a délelőttöt alvással szeretné tölteni. Ilyenkor hogy lehet megoldani a főzést, mosást, takarítást, stb., hogy ne zavarjuk egymást? Az mégsem várható el a másiktól, hogy addig csendben a sötétben ő is pihenjen. Van/volt valaki hasonló helyzetben? Vagy van valakinek erre jó ötlete?

Munkahely- illetve lakásmódosításra sincs sajnos lehetőség.


2019. aug. 7. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat, mikor a parom hazajon, en munkaba vagyok, ugyhogy nem gond.
2019. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Nekünk ezt tetézi 2 kicsi gyerek, hát nem sokat alszik...
2019. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Fuldugo hasznalata? :)

Vagy addig menj el edzeni vagy bevasarolni otthonra es ha delutan felkel akkor tudod csinalni a zajosabb teendoket. Mi igy oldjuk meg :)

2019. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Uh, nem irigyellek :(

Nyáron megoldjuk a hétköznapokat, mert dolgozok. Azonban szeptembertől újra iskola (+ vizsgaidőszak, ami másfél hónap itthon tanulást jelent számomra) és lesznek napok, amikor csak délután lesznek óráim (eddig egyik évben se sikerült ideális órarendet összeállítanom és a legtöbb délelőttöm szabad volt, s estig suliban voltam)

2019. aug. 7. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezek a dolgok egyszerűen csak nem zavaróak ha valaki nem kifejezetten rossz alvó. Mi fel se ébredünk ha a másik matat valamit vagy ha mégis akkor alszunk ugyan úgy tovább. 1-2 hét alatt simán hozzászoksz az ilyen minden napos zajokhoz és már fel se tűnik.
2019. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, voltunk így. Amíg a férjem aludt, én a konyhában csendben elmosogattam, megfőztem, takarítottam, stb. Vagy feküdtem mellette az ágyon és interneteztem telefonon.


Azóta már elköltöztünk, van külön háló, nappali. Így is csendesen vagyok, de ég és föld.

2019. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Hozzá kell szokni. Éjszakásból hazamentem, szex és utána alvás. Tőlem akár az ágyat is tologathatta, ha elaludtam:))

A porszívó meg különösen altató a monoton zúgásával.

Ismerősöm, ilyen esetekben megy el vásárolni, mikor a párja reggel jön haza és alszik..

2019. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Sehogy. 2 szobás lakásban élek egyedül. Szó sem lehetne óla, hogy valakit itt kerülgessek.
2019. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer éltem valakivel garzonban és arra sajnos rá is ment a kapcsolatunk. Pont abban a szakaszban voltunk, mint ti. Ő már dolgozott (mondjuk rendes munkarendben), én suliba jártam teljesen random. Ha pont akkor voltunk otthon mindketten, amikor neki a pihenés időszaka jött, nekem meg a tanulásé, akkor kitört a világháború (ő számítógépes játékokat tartott kikapcsolódásnak, ami nem ment csendben, nekem pedig csend kellett a tanuláshoz).

Szerintem egy garzon nem két embernek lett kitalálva. A miénkben ráadásul ajtó sem volt, csak az extrém mini fürdőszobán. A konyha egy légtérben volt a szobával, így olykor eret tudtam volna vágni. Szép lecke volt, megfogadtam, hogy soha többé garzon!

Tudom, hogy nem vagyok hasznos válaszoló, de őszintén? Ha nálatok sincs külön konyha legalább, ahol elmolyolhatsz ilyenkor, akkor fogalmam sincs hogy lehet ezt megoldani épeszűen úgy, hogy ne sérüljön az élettér miatt a kapcsolatotok.

Talán ha csak 8-9 alkalmat jelent, akkor suli időszakban egyszerűen nem csinálsz semmi házimunkát ezeken a délelőttökön. Elmész bevásárolni, edzeni, vagy tanulsz csendben. Vizsgaidőszakban is úgy időzítesz, hogy ezeken a délelőttökön tudjon pihenni.

2019. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!