Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Próbáljam meg vele az együttél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg vele az együttélést vagy nem működne?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, mindketten szülőknél lakunk. A szülei amióta párom elmondta nekik, hogy albérletbe akarunk menni, azóta minden hétvégén ha kimegyek bunkóznak velem. Szóval ők mindig azt hitték hogy oda fogok költözni hozzájuk és majd a gyerek is oda fog születni. Én viszont az elején első pár hónapban még örömmel mentem ki, de mostanában már csak kényszer az az egy éjszaka is. Szüleivel a kapcsolatban egyre jobban megromlott, hogy keveset megyek ki, de ha kimegyek közömbösen fogadnak és látszik hogy nem örülnek nekem. Pár hónapja még akartam albiba menni, de mivel hirtelen elküldtek a munkahelyemről(nem az én hibákból, csak nincs munka) ezért párom addig nem akar, amíg nem lesz másik helyem. A másik, hogy egyre jobban zavarnak a hibái szokásai, mivel rendetlen és sose láttam takarítani. Mindig én takarítottam nála eddig és ha egyedül vtunk akkor is én mosogattam. Szóval félek egyre jobban ettől az összeköltözéstől, mert anyukája kiszolgálja mindig, így nem látom benne az önállóságot. Ami miatt még tartok ettől, hogy nem tudom ő ez az igazi társ, mert sose voltam szerelmes senkibe se eddig.(ő a 2.párkapcsolatom) Ő velem tervez, és szerelmes meg látszik, hogy ki is mutatja az érzéseit. Én viszont bizonytalan vagyok és nem tudok maximálisan benne lenni a kapcsolatban. Szóval megpróbáljam vele az együttélést és kiderül majd van e jövőnk vagy kár lenne sok pénzt belerakni az albiba? Mindketten huszonévesek vagyunk.
2019. aug. 7. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, miért vagy olyannal akivel nem is igazán jó az egész.

De te érzed tudnád-e ezt még vele csinálni 20-30 évig.

2019. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"sose voltam szerelmes senkibe se eddig"


Ne költözz össze vele, ne legyetek együtt, gyereket pedig végképp ne csináljatok.

2019. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy. Egyrészt a szülei nem akarnak leválni róla, másrészt meg ha valóban trehány és kezdesz kiábrándulni, akkor kb semmi értelme, elég gyorsan szét is fogtok költözni.
2019. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, ez már most halott. Egyébként sem érdemes ilyen teljes mértékben kiszolgált emberrel közös életet tervezni, aki bele tud halni egy mosogatásba, mert édesanya mindig megcsinálta neki. Ha meg nem tudod, szereted-e, nem szereted.
2019. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt alaposan gondold at.

Kicsit vicces, hogy te takarítász nála, biztos lehetsz benne, hogy ezután sem fog.

2019. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem működne, semmiképp ne költözz össze vele, én a helyedben szakítanék is, mert egy rossz döntéssel mindkettőtök életét tönkreteszed. Nem vagy belé szerelmes és már most idegesít, van ennek értelme? Még a rózsaszín ködnek kéne tartania....
2019. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!