Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek?! Próbaljam kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Próbaljam kerülni? Ha nem fog menni?

Figyelt kérdés

Együtt élek a barátnommel de van egy barátnoje akinek komoly gondjai vannak ,nincs senkije ,és hirtelen nem volt hova mennie. Bele eggyeztünk hogy nálunk lehet egy ideig mert nagyon jó barátnok. Tegnapelott áthoztuk a legtöbb cuccát kocsival ,akkor láttam ot előszőr és teljesen szerelmes lettem. Viccelődtünk a kocsiban az úton és egész este nem tudtam kiverni a fejemből. Mikor barátnőm bármit is kérdezett tőlem érződött rajtam hogy nincs minden rendben. Nem akarom hogy észre vegye hogy bejön nekem. Most hogy itt fog lakni nálunk nem tudom Mit tegyek??!! Szeretem a barátnomet nagyon de nem tudom elfelejteni a barátnőjét mindenével megfogott olyan különleges.

A barátnőm 24 a , barátnőm barátnője 21 én meg 29.


2016. nov. 29. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el, mert ennek így nem lesz jó vége.
2016. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lakva ismerni meg a másikat... lehet, hogy első ránézésre különleges, de ha komoly gondjai vannak és nincs senkije, akkor lehet, hogy annyira mégsem vonzó személyiség, mint elsőre tűnik.
2016. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

-Ha szerencséd van, akkor 3-asban mentek tovább.

-Legrosszabb esetben a két pad közé esel (nincs semmi garancia, hogy az új csaj is viszonozná az érzéseid, így ha ráhajtasz, akkor ez a legvalószínűbb lehetőség)

-Biztonsági megoldásként maradsz a mostani párodnál

2016. nov. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, mert mindent elveszithetsz. Vagy menj bele, de akkor a két lány kapcsolatát is tönkreteszed. Én emiatt nem állok már szba a barátnőmmel... egyszerüen ráhaktott az exemre. Szakitottunk de azota sem akarom látni a csajt. Az ex meg két szék közt a pad alá.
2016. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fellángolás nyugi, nehéz lesz ellenállni hisz ott lesz, de meg kell tanulni kezelni, ilyesmi előfordul a hosszú kapcsolatokban is, pár hét és elmúlik. Jobb ha megnyugszol és kerülöd, sőt a barátnőddel foglalkozz, ugyanis jó eséllyel a két pad közé esel: a csaj jó eséllyel tudja hogy a barátnője pasija tabu akkor is ha szakítotok, másrészt a barátnődet is elveszíted, te leszel a fekete bárány.
2016. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!