Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek létezik ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt pontosabban szombaton lesz 3 éve, ebből 2.5 éve élünk együtt. Vannak viták van hogy elég nagy a kis semmiségen is, de mindig kibékülünk, olyan is volt már hogy azt mondta vissza pakol ahonnan jött mert nem bírja tovább, de aztán le higadtunk és kibékültünk. Az az igazság, hogy úgy érzem még mindig nagyon szerelmes vagyok belé, nem tudom miért csak úgy ahogy van őt szeretem senki mást nem tudnék elképzelni magam mellett. Létezik ez hogy meg ennyi idő után is ennyire szeressem? Szerintetek ő is ezt érzi, tulajdonképpen sok vita azért van mert ő hihetetlen de jobban igényli a szeretet kimutatását, pedig én szeretem de nem vagyunk azok a típusok akik úton út felen nyaljak egymást. Szerintetek ő az igazi? Én 23/N ő pedig 25 /f
2019. júl. 30. 10:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul a szexuális életünk is jó, szerintem, majdnem minden nap szeretkezünk, és ugyanúgy kívánom mint eddig.. ☺️
2019. júl. 30. 10:12
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerelemnek hívják. Létezik-e szerelem? Hisz látod.
2019. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Tetszik vagy sem, de nem jósolok nektek hosszú közös jövőt.

Eltérő az igényetek a szeretet kimutatása terén, számára te nem mutatod ki eléggé, neked pedig túl sok lenne amit ő elvárna (vagyis nem természetesen jön).

A "visszaköltözök oda ahonnan jöttem" fenyegetés egy-egy értelmetlen kis összekapás után sem a legjobb jel.


Nálunk is hasonlóan kezdődött, nem tartott onnantól már sokáig a kapcsolat. (6 évig voltunk együtt, sajnos túl sok idő ment rá arra, hogy rájöjjünk, nem passzolunk).

2019. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerelem ide vagy oda ahol rendszeresen összekaptok és olyan szinten, hogy haza akar cuccolni abból soha nem lesz jó párkapcsolat. Nem működik közöttetek a kommunikáció, így nem fog működni. Mi 10 év után is szerelmesek vagyunk a párommal de ha sorozatos veszekedés lenne biztos, hogy nem maradnék vele. Akkor sem ha nem egyformán mutatnánk ki a szeretetünket és ebből konfliktus lenne. A szerelem nagyon fontos de közel sem elég egy jó kapcsolathoz. Ennél sokkal több kell, rengeteg fizikai dolog és tulajdonság ami nálatok nincsen meg.
2019. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem meg igenis működhet. Mi is sokat veszekedunk hülyeségeken de a végén mindig megbeszéljük és belátjuk ha hibáztunk. 4 éve vagyunk együtt, 3 éve élünk együtt. Imádjuk egymást, inkább én vagyok a romantikusabb típus és ő a kevésbé, de alkalmazkodunk egymáshoz én elfogadtam hogy ő nem az a típus aki az utcán letérdel és úgy ad egy rózsát vagy hercegnőnek hív (ezek nyilván enyhe túlzások), és ő is tudja jól hogy igénylem hogy mondja hogy szeret és ki is mutassa, ezért megtaláltuk a középutat. Én elfogadom hogy ő nem olyan kint én és ezzel nincs semmi baj. A veszekedések nagy része is amiatt van hogy ő pl rendmániás én pedig szétszórt vagyok és mindig itt-ott otthagyok dolgokat amik nem oda valók 😁 mindketten féltékeny típusok is vagyunk, én jobban kimutatom, ebből is volt már veszekedés de semmi olyan amit ne tudtunk volna megoldani.


Az elején féltem, hogy egy idő után elmúlik a szerelem amit érzek de teljesen úgy érzem, hogy meg mindig ugyanúgy itt van. Sőt, még erősebb is lett miután összeköltöztünk mert imadok vele élni és vele is tervezem az egész jövőmet.

2019. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# nálunk is ugyan ez van. És én is imádom őt, úgy érzem vele szeretnék megöregedni! Egyszerűen szerelmes vagyok belé... 🥰
2019. júl. 31. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Na akkor nincs itt gond :) mindig lesznek apró veszekedések, ettől nem kell megijedni. Amíg tényleg szerettek egymást és jól tudtok alkalmazkodni egymáshoz, nem lesz semmi baj! Sok sikert 🥰
2019. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy írod mintha sok éve tartana...Amúgy létezik, szerelem a neve. Mi 9 év utàn is szerelemmel szeretjük egymàst, bàr a kapcsolatunk erős és stabil. Az elejétől. 33N,30F

Nem tudom mi a gond nàlatok, de az egyértelmű a leíràsod alapjàn, hogy elég instabil a kapcsolatotok, és nem tudtok normàlisan kommunikàlni egymàssal. Ezért a sok veszekedés, vita. Az azért màr intő jel, nem beszélve arról, hogy jaj, akkor pakol és megy, majd mégis marad. Ennek olyan érzelmi zsarolàs szaga van. Nem làtok ennek a viszonynak nagy jövőt, de ne legyen igazam.

2019. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!