Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem egy színészbe?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy színészbe,pedig én egyáltalán nem vagyok olyan típus,hogy ilyen sztárokba beleszeressek.Mielőtt azt gondolnátok,nem robert patisszon,és nem is az efron gyerek,ő sokkal kevésbé ismert,ráadásul idősebb is,de nagyon tetszik.Lehet hogy ez még nem szerelem,de egész nap rá gondolok,és nem tudom kiverni a fejemből:(Tudom,hogy úgyse lesz semmi,soha nem fogom megismerni közelebbről,nem is lehetne,de most olyan rosszul érzem magam miatta.Egy sorozatban játszik,és mivel imádom ezt a sorozatot,ne kérjétek azt,hogy ne nézzem,mert nem tudom nem nézni:)Mit tanácsoltok?:(
2010. júl. 9. 21:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Van nője amúgy külföldön? Korban összeilletek?
2010. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
naaaa, mond el lécci :)
2010. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Már családja is van,ezért mondtam,hogy lehetetlen,hogy bármi is legyen,meg egyébként is 10+ évvel idősebb.Tudom,hogy ez majd elmúlik,de mikor?És én addig szenvedjek?:(
2010. júl. 9. 21:54
 14/38 anonim ***** válasza:
szia! Szexpartnert nem keresel a nyárra?:D
2010. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nem,kösz,inkább kihagyom.
2010. júl. 9. 21:56
 16/38 anonim ***** válasza:

Hát ha próbálsz ismerkedni, akkor biztosan hamarabb elfelejted mintha meg sem próbálod.Itt a nyár élvezd ki.;D

L19

2010. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Sajnos az én vágyam sem teljesül, hogy ezzel a nővel kufircolnak egy nagyot.

[link]


Majd elfelejtjük...

2010. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves?Légysziii áruld el azt.:DMostmár kíváncsi vagyok nagyon, ha ilyen jó pasi.:)
2010. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
30:)
2010. júl. 9. 22:00
 20/38 anonim ***** válasza:
15-re tippeltek volna :P
2010. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!