Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem egy színészbe?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy színészbe,pedig én egyáltalán nem vagyok olyan típus,hogy ilyen sztárokba beleszeressek.Mielőtt azt gondolnátok,nem robert patisszon,és nem is az efron gyerek,ő sokkal kevésbé ismert,ráadásul idősebb is,de nagyon tetszik.Lehet hogy ez még nem szerelem,de egész nap rá gondolok,és nem tudom kiverni a fejemből:(Tudom,hogy úgyse lesz semmi,soha nem fogom megismerni közelebbről,nem is lehetne,de most olyan rosszul érzem magam miatta.Egy sorozatban játszik,és mivel imádom ezt a sorozatot,ne kérjétek azt,hogy ne nézzem,mert nem tudom nem nézni:)Mit tanácsoltok?:(
2010. júl. 9. 21:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
mi a sorozat címe?
2010. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Azt nem mondhatom meg:)
2010. júl. 9. 21:43
 3/38 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.Magyar vagy külföldi sorozat?
2010. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom,kezdj el élni,pasik körében legyeskedni,pasizgatni(na persze nem ribancoskodni) és ha belevágsz egy komoly kapcsolatba,akkor lehet másképp fogod látni a helyzetet.:-)

16/F

2010. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
akkor csak úgy írd körbe hogy ki tudjuk találni ;)
2010. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, akkor én is elmondom, hogy nekem ki az álmom, a tökéletes nő! Ő is egy sorozatszereplő amúgy...:P
2010. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
nekem a párom egy színész, úgyhogy nem panaszkodhatok :P
2010. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Külföldi,természetesen:)De miért kéne kitalálni?

Sajnos nincs az ismertségi körömben olyas valaki,aki tetszene.Diszkókban pedig nem szeretek járni,szóval nincs sok lehetőségem.Egyébként nem rég szakítottam a barátommal,június elején,igazából nem is volt szerelem,de most akkor se szeretnék megint barátot,majd esetleg ősztől.

2010. júl. 9. 21:49
 9/38 anonim ***** válasza:
Mibe hogy a szíved választottja Adrian Monk? Vagy talán Dr. House? Esetleg az NCIS-ből Gips?:D
2010. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Muhaha,nagyon vicces vagy:DHát egyik se talált.Azért nem a nyugdíjas korosztályba tartozik,annyira nem öreg:)
2010. júl. 9. 21:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!