Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mikortó taszító ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mikortó taszító ha egy nő sokat érdeklődik?

Figyelt kérdés

Nőként számomra is taszító ha az ismerkedés során a pasi állandóan keres, kell a levegő.


De hogy van ez nálatok? Mennyi fér bele ami nem zavaró? Konkrét időt, üzenetmennyiséget írjatok.



2019. jan. 22. 09:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Általánosságban értem ha beszélgetsz több pasival, nem párkapcsolatra.
2019. jan. 22. 11:37
 12/20 anonim ***** válasza:
Én teljesen elvagyok azzal, ha naponta beszélünk, főleg az ismerkedés elején. Nálam az lenne sok, ha nem válaszolok azonnal és utána 5 percenként írna. Amúgy ha csak 2-3 naponta beszélnénk az is jó, de ha egy hétig nem keres, akkor az már elég nagy baj.
2019. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#11 Több pasival? Mivan? Az ismerkedés, a randizás 2 emberről szól, rég rossz, ha több vasat tartasz a tűzben. 1 hét kihagyás mellett pontosan arra gondolna bárki, hogy van valaki más a képben nálad. Mindenestre semmi komolyat nem tudnék olyannal elképzelni, aki 1 hétig le se szar.
2019. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#13 😆

Hát válogatsz. Eldöntöd x mennyiségű emberből melyik a legjobb. Utána már csak rá figyelsz :)

2019. jan. 22. 12:31
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 De az nem úgy műkődik, hogy egyik héten az egyikkel beszélsz, másik héten a másikkal. Így egyik sem fog komolyan venni, de majd rájössz😀
2019. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Így egyik se fog komolyan venni...
2019. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem egyik héten egyikkel, másik héten másikkal, hanem egyszerre többel.

És nekik nem kell arról tudni hogy van más. Én sem kéthetem számon hogy Petike hány nővel beszél.

Te is és mindenki más is válogat, ismetkedik és számára a legmegfelelőbbet választja x mennyiség közül.

2019. jan. 22. 12:48
 18/20 anonim ***** válasza:
ember függő. Én nem igénylem az érdeklődést, elég napi egyszer kicsit chatelni vagy dumálni. Viszont unokatesóm (aki idősebb nálam), bele van betegedve ha óránként nem érdeklődik a nője
2019. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#17 Persze, lehet válogatni, de majd rá fogsz jönni, hogy így egyikkel sem tudod elmélyíteni a kapcsolatot. Nem feltétlen azért, mert ők nem vesznek komolyan, hanem mert te nem tudsz dönteni köztük vagy ilyesmi. Én is ezt csináltam régen, de most, felnőttebb fejjel, lassan 23 évesen, már csak egy férfivel randiznék egyszerre. De ahogy idősebb leszel, te is rá fogsz jönni, hogy ez csak így tud működni :D
2019. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Soha nem felejtem el volt úgy 20 évvel ezelőtt egy randim, ahol a leányzó kedvesen közölte, hogy fél óránk van beszélgetni. Visszakérdeztem poénból, hogy biztosan jön a váltás és mosolyogva közölte, hogy ráhibáztam. Sőt folytatta, hogy amióta szakított több randin is túl van és már egyre jobban tudja milyen pasit is keres magának.

Sok szerencsét kívántam neki és elköszöntem. Ha egyszerre több partnerrel randizol akkor annyit érsz el, hogy egyikre sem tudsz igazából koncentrálni és önkéntelenül is egymáshoz hasonlítod őket miközben a jelöltek azt sem tudják milyen paramétereknek kéne megfelelniük. Ez pont olyan mint az állásinterjú...személytelen.

2019. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!