Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mikortó taszító ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mikortó taszító ha egy nő sokat érdeklődik?

Figyelt kérdés

Nőként számomra is taszító ha az ismerkedés során a pasi állandóan keres, kell a levegő.


De hogy van ez nálatok? Mennyi fér bele ami nem zavaró? Konkrét időt, üzenetmennyiséget írjatok.



2019. jan. 22. 09:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Engem a napi több óra sem taszít, sőt imponáló.
2019. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Taszítónak egyáltalán nem nevezném, inkább zavarónak, ha túl sokat keres. Nehéz pontos időt, üzenetmennyiséget meghatározni. Mondjuk napi pár üzenetváltás, levél, 1-2 telefonhívás simán belefér (mondjuk összesen fél óra). De a fél-1 óránkénti vagy folyamatos üzenetváltás, amire ráadásul azonnali választ vár, az munkaidőben nagyon zavaró, emellett nem lehet dolgozni értelmesen. És ez nem csak az ismerkedési időszakra vonatkozik, hanem utána is.
2019. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Nálam az verte ki a biztosítékot mikor az egyik exem addig csörgette a telefonomat amíg le nem merült, mert abban maradtunk hogy 5 körül hívom. Azt is közöltem vele, hogy előtte megbeszélésem lesz és elhúzódhat.

Ha egyszer megcsörget akkor természetesen visszahívom amint tudom, ez nem kérdés. Ha valaki olyan témával hív fel, hogy a szomszéd kutya odaszart a fűre munkaidőben akkor nem tudok nyájasan beszélni, de ha baleste volt, vagy sürgősen segítségre van szüksége akkor viszont hívjon, mert akkor indokolt.

A mostani páromat pont ezért kedvelem, mert hasonlóan gondolkodik, akkor hív amikor szükséges, a többi kevésbé lényeges dolgot személyesen beszéljük meg amikor van rá idő.

2019. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#2 Napi egy-két telefonhívááás? :O

Hát én ezt nem bírnám, sőt a mindennapos csevegést sem. Kell a nyugi. :D


Olyanra gondolok, hogy az zavaró lenne-e ha kimarad 1 hét és akkor egyszerre sok üzenet mert összegyűlne a sok mondandó.

2019. jan. 22. 10:49
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Kimarad egy hét??

Az nem kapcsolat, vagy legalább is nem a társad az illető, hanem a haverod.

2019. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Btw te írod ki az összes "pasik" kezdetű hülye kérdést?

Akinek ennyi kérdése akad, az feltételezhetően nem sokat tud.

2019. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem társ bocsi.

Volt már olyan de ritkán írok kerdéseket ide, szóval nem én vagyok.

2019. jan. 22. 11:13
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem zavaró, örömmel veszem ha érdeklek valakit.

Nőknél ez más, ott tele a padlás hódolóval. Férfiaknál nem így működik...

2019. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
1 hét szerintem sok kihagyás ismerkedésnél. Szerintem 1-2 naponta lehet üzenetet váltani azért.
2019. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5-össel maximálisan egyetértek: ha egy hétig nulla kommunikáció, az nem párkapcsolat.
2019. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!