Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok a találkozáson?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok a találkozáson?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nagyon jóba vagyunk. Személyesen sajnos még nem találkoztunk, de hétfőre tervezzük. Ő is tetszik nekem, én is neki.. már amennyire láttuk egymást :D képen+camon... szerencsére mindkettőnknek számít a belső nem csak a külső :) Szóval nem tudom mire számíthatok az első találkozásnál.. elég vad a srác mindig írja hogy ha találkozunk megharapdálja a nyakam, ha fázok vagy valami akkor odabújhatok hozzá.. csókról is esett szó.. nos ezek után számíthatok szerintetek arra hogy megcsókol? Ti erről mire következtetnétek? Tudom persze nem tudhatjátok mit gondol a srác, de ha ilyeneket mondanátok vagy mondanának nektek mire gondolnátok? :) köszi ^^
2010. jún. 25. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem, itt 2 lehetőség van. az egyik az, hogy mindent megcsinál amit elmondott neked eddig, és jól érztek magatokat, vagy a másik,hogy teljesen feszéjezve fogjátok érezni magatokat és végig egymás mellett fogtok ücsörögni, várni míg a másik tesz valamit...
2010. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem :) köszi ^^
2010. jún. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!