Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány-lány páros, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány-lány páros, de már kivagyok idegileg! Emellett a tények mellett mire számithatok?

Figyelt kérdés

én 18 éves vagyok , ő 17 és nagyon szeretjük egymást, már fél éve együtt vagyunk! A szeretkezés viszont nem működik mert a barátnőm mélyen vallásos családból származik és ezeket be is tartják. Igaz a nemi beállitottságával nem tud mit csinálni,azon kivül minden " szabályt " betartanak. A szexet erkölcstelennek tartja és én már fél éve ki vagyok égve rá...Meddig várjak még rá?=/


Az a baj hogy még úgy hozzá sem érhetek hogy na akkor mos tkicsit összebujunk azágyban mégha nem is történik semmi olyan..


Egy elkeseredett szerelmes lány


2011. júl. 13. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem próbáld a vallásos gátlások ellen küzdeni.
2011. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,h a szerelem kimutatása nem bűn!

És ha úgy nézzük...nem is "normális" sexről van szó.....beszélj vele....

2011. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen persze nem egyből a lábait szeretném szétnyitni..szerintem sejtitek mire gondolok... simogatás csók összebujás és ennyi.:)
2011. júl. 14. 00:13
 4/14 anonim ***** válasza:

> A szexet erkölcstelennek tartja

Elmebeteg. Hagyd a fenébe...

2011. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tudtok továbblépni a következő szintre, akkor később sem nagyon fog menni.

Mondd meg neki, hogy azért jöttünk a világra, hogy boldogok legyünk, hogy úgy éljük az életünket, ahogy mi akarjuk. Hogy Isten azért teremtette így, mert így tökéletes és ezt el kell fogadnia. (pl. egy lecke Istentől vagy hogy ne váljon meleg gyűlölővé)

Mellesleg minél tovább vársz annál jobban ki fog hűlni a kapcsolatotok.

De ha már nagyon eleged lesz ebből, akkor inkább szakíts, mert így csak hamis reményekkel áltatod magad és az idődet pazarlod. Talán ha kimozdulna abból a vallásos közegből (pl.: elköltözne, akkor biztos, hogy változna)

Mellesleg az emberek akkor értékelik leginkább azt, amijük van, amikor elvesztik azt.

Meleg F

2011. júl. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szeret engem nagyon! lehet tényleg ha egy kicsit kkülönmennénk jobban értékelne azután:):(
2011. júl. 14. 12:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell ezen rágódni,teljesen egyszerű a képlet.


Meg kell neki mondani hogy a biblia írása szerint mivel b.zi ígyis-úgyis a pokolban fog megrohadni.Plusz alátámasztod ezt pár Ószövetségi idézettel azt kész.

Ekkor kigyógyul a vallásos őrületből és a gondolkodása elkezd majd a normális emberekére hasonlítani.Innentől pedig egyenes az út a szexig.

2011. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem szeret téged de nem szerelemmel

én nem vagyok lány de tudom hogy olyan lányok is mondogatják egymásnak hogy szeretlek meg ragaszkodnak egymáshoz hiányolják a másikat akiknek egyébként eszükbe sem jutna szexelni egymással

ő mit mondott egyébként neked? hogy szeret? úgy mint jóbarátot vagy mint nőt? ha ennyire vallásos akkor csak a házastársával fog szexelni aki pedig nyilván nem te leszel max ha egyikőtök megváltoztatja a nemét

2011. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is egy vallásos, ugyancsak ilyen beállítottságú lány vagyok, csak nincs barátnőm, de én mindig úgy képzeltem el(mondju csók az alap szerintem) ,hogy elvesszük egymást feleségül:)valamilyen lanykérés, aztán irány Sziget, hazassagkötő sátor, utána pedig jöhet a nászéjszaka. Bár ez elég komolytalan lenne. Na de biztos olvasta az énekek énekét, ami leírja milyen 7zép is a szerelem(igaz salamon 1000 feleségének írta),és hogy Isten ajandéka, és Te is az ajándéka vagy számára, élvezze hát a szerelmet amit kapott, szeretni nem bűn(szerintem). A szex meg csak akkor bűn ha nem szerelemből van.
2011. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is egy vallásos, ugyancsak ilyen beállítottságú lány vagyok, csak nincs barátnőm, de én mindig úgy képzeltem el(mondju csók az alap szerintem) ,hogy elvesszük egymást feleségül:)valamilyen lanykérés, aztán irány Sziget, hazassagkötő sátor, utána pedig jöhet a nászéjszaka. Bár ez elég komolytalan lenne. Na de biztos olvasta az énekek énekét, ami leírja milyen 7zép is a szerelem(igaz salamon 1000 feleségének írta),és hogy Isten ajandéka, és Te is az ajándéka vagy számára, élvezze hát a szerelmet amit kapott, szeretni nem bűn(szerintem). A szex meg csak akkor bűn ha nem szerelemből van. .16/l
2011. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!