Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány-lány páros, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány-lány páros, de már kivagyok idegileg! Emellett a tények mellett mire számithatok?

Figyelt kérdés

én 18 éves vagyok , ő 17 és nagyon szeretjük egymást, már fél éve együtt vagyunk! A szeretkezés viszont nem működik mert a barátnőm mélyen vallásos családból származik és ezeket be is tartják. Igaz a nemi beállitottságával nem tud mit csinálni,azon kivül minden " szabályt " betartanak. A szexet erkölcstelennek tartja és én már fél éve ki vagyok égve rá...Meddig várjak még rá?=/


Az a baj hogy még úgy hozzá sem érhetek hogy na akkor mos tkicsit összebujunk azágyban mégha nem is történik semmi olyan..


Egy elkeseredett szerelmes lány


2011. júl. 13. 23:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valasozkat!! Utolso veled.szovesen.megomserkednek, ha gondolod irj privit!!tetszenek a nezeteid:)
2011. júl. 16. 18:07
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
szerinted ezt most milyen érzés nekem olvasnom? 23/ szűz F
2011. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Elhiszem h te is hasonlo cipoben jarsz!!.23.eves vagy mar tobbet wltel mint en igy igazabol megsem szolalhatnek...de ha mindenkinek megvana asajat ertekrendje es problemaja!remelem hamarosan oszejon egy alkalom!:-)
2011. júl. 16. 22:32
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem küldd el a francba. Az ideológiák sokáig maradnak. És neked nincs esélyed, pláne ha erősebb a családi közösség, a családi szellem ahonnan ezekhez a hülyeségekhez alátámasztást is nyer.

Nekem 4 év ment rá (hetero) Az

1. varázslatos volt (sex attól volt nálunk legalább) a

2. talán mégjobb a

3. nál már elkezdtem várni a változásokat, nem jöttek.

4. vége


A vallásnak ez a szintje valami nagyonsúlyos téveszme. Én a light verzión se tudtam változtatni.


Menj és keress egy férfit!

A divatleszbiség is ki fog menni a divatból:D

Mostanában 10000x es szorzóval állítják elő őket.


A vallásnak kur*arégi trükkje hogy az alapvető emberi ösztöneidet letiltja, majd mivel megmaradnak bűntudatot kelt benned és így járhatsz templomba.


Ezt mondd el neki mérleglésre, és ha nemis nyitja meg egyből a rózsagyűrűt, de látod rajta hogy felfogja pár nap alatt és a végére nem vitatkozik akkor érdemes körözni 1-2 t még, de ha élből szúrja rá az idióta f@szságot, meg hogy ő akar de apuék mit szólnának stbstb... akkor ott kell hagyni. És gondolj bele hogy a kapcsolatotok nem is szokványos. Ez a későbbiekben mégf@szább lehet.


Azt mondom hogy azonnal vess véget a dolognak ha nem látod hogy alakulna ez bármerre is. De max 1 hónapot adj rá. Az első alkalom lehet h bűntudatos lesz, de utána már nicns visszaút.

Majd küldjetek képet Csá!

2011. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!