Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok szép barátos idézeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok szép barátos idézeteket? Egy fiú barátomnak szólna, akire mindig számíthatok.14/L

Figyelt kérdés
Bocsi,h ide írtam. És előre is köszi az ötleteket.
2011. márc. 19. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nincs is olyan, hogy jó barát meg rossz barát - talán csak barátok vannak, olyanok, akik az ember mellett állnak, ha megsérül, és akik segítenek, hogy ne legyen olyan magányos. Talán értük mindig érdemes aggódni, reménykedni, őértük érdemes élni. Talán még meghalni is, ha úgy kell lennie. Nincsenek jó barátok. Nincsenek rossz barátok. Csak olyan emberek, akik házat építenek a szívedben. (Stephen King)
2011. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A barát egy mosoly, mely bátorít, ha félsz;


a barát a taps, mely ujjong, ha célba érsz.


A barát egy kéz, mely felhúz, ha elestél;


a barát az álom, mit éberen kerestél.


A barát egy könnycsepp, mely érted


hull, ha baj van;a barát egy gyémántpáncél,


óv téged a a harcban.


A barát egy nevetés, mely felharsan, ha meglát;


a barát egy rózsakert, mely NEKED nyitja bokrát.


A barát egy csillag, mit az éj varázsol;


a barát egy dallam, mit meghallasz bárhol.


A barát a láng, mely kitáncol a tüzből;


a barát az emlék, mit szívedben örzöl.


A barát is csak ember,s néha tán hibázik;


de SZERET, s, ha nincs veled HIÁNYZIK

2014. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A legjobb barát, aki ismeri a szívedben rejlő dallamot, és visszaénekli, ha te elfelejtetted. "


"A legjobb barátod aki ismeri az összes tévedésed és hibád, mégis mindig a legjobbat látja benned."


" Még ma is mikor látom, higy igazi mosolyra derül az arca, megmelegszik a szívem, mert tudom higy nem olyan mint más. Azért mosolyog így, mert vele vagyok. Miattam! "


Nem, ő nem a barátom..

De szeretem az öleléseit, a szemeit, a mosolyát. Rengeteg közös emlékünket, a perceket amikor együtt nevettünk... Azt hiszem szerelmes lettem a barátságunkba."


"... és itt ez a srác, aki mindig megnevettet nem számít milyen rosszul érzem magam."

2014. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

“Amikor minden hír rossz, és az ég teljesen szürke, és az összes csoki elfogyott, az egyetlen vigasztaló gondolat, hogy van egy olyan barátom, mint te.”


"Mindenki meghallja amit mondasz, a barát meghallgatja amit mondasz, a jóbarát felfigyel arra, amit nem mondasz ki!"

2014. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!