Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első sexnél mire számíthatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első sexnél mire számíthatok?

Figyelt kérdés
a pasim fog levetkőztetni?? csak mert elég szégyellős fajta vagyok és a sex után kell 72 órás tabletta vagy nem kötelező?
2010. dec. 31. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Jézusisten, NE szexelj, amíg át nem olvastál mindent amit lehet a védekezésről!!!
2010. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Szex után kell-e 72 órás tabletta?-Ha nem használtok óvszert, akkor igen.....
2010. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy úgy őszintén??
2010. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Jééééééééééééééééééééééééééééééééééééézusooooooooooooom. Nehoyg le merj feküdni a barátoddal, ha ennyire nem tudsz semmit a szexről.

Alap hogy levetkőztet, de azt nem akkor kéne először. Először pettingelni is kéne és megismerni egymás testét. Tudod egyáltalán mi az a petting? xd remélem lagalább azt tudod..

72 órás tabi csak akkor kell ha baleset történt, vagyis hímivarsejtek jutottak a hüvelyedbe mert mondjuk kilyukadt az óvszer. Gumit mindenféleképpen használjatok. De szerintem neked nem kéne még szexelni. 12-13 évesnek tippellek :O nem többnek. Ha kérdés van, akkor mondjad nyugodtan.

15/L

2010. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 nielindi ***** válasza:
78%
gyááá!!!! szerintem ne szexeljetek még!!! bekellett volna járni biosz orákra, vagy megvárni, amig tanultok biológiát!!!
2010. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan...ez azért már durva:D Szexelni akarsz, de nem tudod, hogy mikor szükséges a 72 órás tabletta??

Amúgy is pettingeltetek már, vagy csak úgy belerohantok az egészbe?

Szerintem te egyáltalán nem vagy még felkészülve. Ha lehet előszőr olvass át mindent amit a szexel kapcsolatban tudni kell, aztán még gondold át, hogy valóban szeretnéd-e.

2010. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
15/L vagyok
2010. dec. 31. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Nincs az az isten, hogy te 15 éves vagy, és nem hallottál még óvszerről.
2010. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Moszuke ***** válasza:
82%

most mit izéltek szegénnyel?:D az én 18éves barátnőm sem túl tájékozódott a szexualitás terén..és már ő sem szűz.. (ja elkúrta..mint megannyi buta fiatal tinilány)

bár azért ennyire nem súlyos a helyzet mint a kérdezőnél:)


na hogy válaszoljak is:

lefogjátok egymást vetkőztetni, ne legyél szégyellős és a 72órás tabi csak akkor kell ha a terhesség esélye fent áll valamilyen okból..

pl: nem védekeztetek, kiszakadt gumi, kint felejtett hüvelygyűrű vagy mi a rák a neve stb-stb.


a 72órás tabi nem tesz jót a testednek, inkább védekezzetek mint hogy arra építsetek.

és mellesleg a gumi nemi betegségek ellen is véd.

ennyi.

2010. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
anyám borogass...hogy a f@szomba lehetnek ilyen hülyék az emberek....-.-"
2010. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!