Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire számíthatok az első...

Mire számíthatok az első alkalommal az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok. Attól tartok, hogy nagyon fog fájni legelőször, mert (elnézést, hogy vulgáris leszek) próbáltam feldugni a kisujjam hegyét és még az is alig ment be és nagyon fájt...tampont sem tudok használni.


Esetleg "bemelegítésképp" tudok valamit csinálni, hogy ne fájjon iszonyatosan és ne ömöljön belőlem a vér?

(Anyámmal így történt...)


Köszi a válaszokat! :SSS

18/L


2011. ápr. 3. 23:40
 1/10 Keeper válasza:
100%

Hát, próbálj meg nagyon ellazulni, ha oda kerülsz a barátoddal. Vagy használjatok sikosítót. Ha van esze a srácnak, akkor óvatos, türelmes és nagyon megértő lesz. Természetesen mondd el neki előtte.

Mondjuk én úgy csinálnám, hogy romantikus vacsorát készítenék elő, ha lenne egy szűz barátnőm, egy kis oldószer, egy kis bor, vagy amit szeret. Szóval a hangulat sokat számít. És az előjáték is. És ha minden megvan, lehet, hogy észre sem fogod venni, és már bent is van. (remélhetőleg azért észreveszed, de nem a tépő fájdalomtól) =) Csak hajrá, és sok sikert ;)

2011. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Keeper válasza:
100%

Első vagyok. kihagytam, hogy ha mégse menne, akkor lehet, nem ártana nőgyógyászhoz fordulni, vagy anyud megkérdezni, hogy neki hogyan lett tágabb.

remélem segítettem =)

21F

2011. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Először is ne görcsölj rá ennyire, mert akkor csak ezen fog közben járni az agyad és akkor tuti nem fogod élvezni!


Attól, hogy anyukádnak fájt és nagyon vérzett még nem biztos, hogy nálad is így lesz.

Van olyan akin egyáltalán nem vérzik annak ellenére hogy szűz. A vérzés mértéke is egyénenként változó.


Ha csak úgy minden "felvezető" nélkül próbálsz bedugdosni dolgokat, több mint valószínű nem fog menni.

Ezért fontos az előjáték! Simogatás, csókolózás, petting. Ha a megfelelő hangulatba kerülsz nem lesz gond. Nem mondom, hogy hű de kellemes lesz az első pár perc, de ki lehet bírni utána pedig egyre jobb lesz.


Voltatok már bármilyen módon együtt a barátoddal? Ha nem inkább csak "játsszatok" egymással.

2011. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem megy első alkalommal még nem kell azonnal orvoshoz fordulni.

Az is lehet az oka, hogy annyira félsz a fájdalomtól, vagy a mi lesz ha..? kérdésektől, hogy nem fogsz tudni ellazulni, a párodra koncentrálni.

Az a lényeg, hogy teljesen kapcsolj ki.


Ha magamból indulok ki, és az ismerősökből akkor az első néhány alkalommal előfordulhat, hogy nem megy be, vagy először igen aztán már nem. A testednek alkalmazkodnia kell.

De ettől nem kell félni, a sex egy olyan dolog, amit gyakorlással lehet megtanulni.

2011. ápr. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szólsz neki és már van egy ki esze, tudni fogja, hogy kell csinálni. Szerintem ne izgulj. :)
2011. ápr. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi vulgáris nem volt abban, amit írtál.
2011. ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket:

[link]

2011. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nos a barátoddal beszéld meg a dolgot. Én a helyedben elötte úgy beb@sznék mint a ló... Vicc nélkül.
2011. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Strigi válasza:
Pusztán orvosi szempontból jó ötlet lehet, ha találsz egy olyan pasit, aki pusztán szájjal kielégít, mert orgazmus után jelentősen elernyed a hüvely, így minden bizonnyal kevésbé lenne kellemetlen. Az előttem szólókkal egyetértve, minimum a síkosított óvszer, de akár a külön síkosító is ajánlott, már csak azért is, mert ha aggódsz, nem leszel elég nedves.
2011. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon rossz az a cikk!

És az itteni kommentelők is ugy irnak errol a mennyei, szent elmenyrol, mintha valami orvosi beavatkozas volna, amin kotelezo atesni, és kellemetlen!

Én mindig csak olyan testi dolgot csinaltam, amit belehaltam volna, ha nem tehetem meg. "Dugni" is csak ugy szabad, ha már megőrülsz a kéjtől, a vágytól, hogy megtehesd. Amikor mar vonyitva gyomoszolod magadba a fiut. Ez fizikailag a 3. izgalémi fazissal esik egybe, amikor is a huvely nevdes, duzzadt és tág, és egyenes, és meghalsz, ha nem dughatsz!:D

Es ha ekkor csinalod, egyaltalan nem faj.

Amig ezt nem erzed, eszedbe ne jusson elveszteni a szuzesseget!

(35/L)

2011. ápr. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!