Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rossz dolgot csinálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz dolgot csinálok?

Figyelt kérdés

Egy nagy gonddal fordulok hozzátok, és csak olyanok írjanak akik normális választ bírnak adni!

Nah szóval hallottam az önkielégítéstől. És szerintem én is azt csinálom (vagyis én nem nyomok föl magamnak semmit...)

Már ovis korom óta csinálom, de nem tudtam h mit teszek, csak azt h jó érzés. A szüleim mindig rámszóltak, hogy ezt nem szabad, meg h ne csináljam. De mivel nem mondták el h mit csináltam, ezért iskolába 1-2-os korom körül is csináltam órán!!!!!!!!!

Lényeg: most akkor hallgassak a szüleimre vagy ne?????

olyan furi most minden! állandóan benedvesedek, de nem mondják el h miért van, csak kamuznak vmit... de mind1

köszike előre is,

lány12


2008. nov. 5. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A maszturbálással semmi gond nincs, de nem a szűlők előtt és nem is órán kell. Hanem akkor amikor a szobádba egyedül vagy és nem zavar senki. ha benedvesedsz az azért van mert felizgulsz.
2008. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azt gondoltam h nem a suliba kell csak akkor még nem értettem, h mit csinálok, mert nem voltak képesek elmondani!!

am, sose vok egyedül otthon mer vki mindig otthon van

pl: anya, anya pasija stb...

és amikor ott van anya a másik szobába akkor állandóan benyitogat és kérdezgeti h mit csinálok!

2008. nov. 5. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor csináld este lefekvés előtt.
2008. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megvárod míg elalszanak és akkor csinálod, addig olvass, vagy tanulj, foglald el magad. Egyébként a válaszra feleve "Nem teszel ezzel rossz dolgot", hiszen saját magadnak okozol örömet, és ez tök természetes. De azért órán tényleg ne csináld... :D
2008. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fürdés közben is csinálhatod. és teljesen normális, amit csinálsz, csak nem másokra tartozik.
2008. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, sajnos anyukádék nem álltak sorba amikor az észt osztogatták, ezért szóltak rád mindig, meg mert nincs annyi bátorság bennük, hogy felvilágosítsanak bizonyos dolgokról, amikről már ideje lenne tudnod lassan.


Egy kicsi a maszturbációról:

[link]

Orgazmus:

[link]

Menstruáció:

[link]


Semmiképp ne hallgass a szüleidre. Olyankor maszturbálj amikor nem zavarhat meg senki és soha de soha ne szégyelld a szexualitásodat magad előtt és soha de soha ne érezz bűntudatot miatta.


Jó szorakozást.

2008. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy csinálsz rossz dolgot.

Voltak ismerőseink, akik elmondták, hogy a kislányuk 4 éves korában rájött, hogy hogyan is kell csinálni, és mindenhol, oviban, családi látogatások során is csinálta!

Elmondták neki, hogy jó dolog, amit csinál, de ne nyilvánosan. És ennyi.

2008. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!