Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszexualitás, működőképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexualitás, működőképes lehet egy kapcsolatban? Tapasztalat/vélemény?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, aszexuális, és bár állítólag ez nem olyan ritka, én elég egyedül vagyok a problémáimmal.

Mielőtt bárki ezzel jön, nem vagyok csúnya (inkább vonzónak tartanak), sem sérült, sem beteg, egyszerűen csak nem vonzódom szexuálisan másokhoz. Ennek ellenére szeretnék kapcsolatot, de nem merek engedni, ha valaki próbálkozik nálam, mert félek, hogy ezzel egy férfi úgyse tudna együtt élni.


Lehet egyáltalán így ismerkedni? Ti megpróbálnátok, és ha igen, mikor kéne (vagy mikor illik) megmondani, rögtön kezdésképp, vagy első randin, vagy amikor már komoly a dolog? És hogy reagálnátok rá, ha nektek mondaná el valaki egy randin?

Van olyan, aki volt már ilyen helyzetben, vagy maga is aszexuális és van tapasztalata?


Légyszi, komoly válaszokat adjatok, olyan jó volna egy kicsit többet beszélni erről is, hogy ne legyen ennyire ciki és tabu!

Köszönöm!



2018. okt. 17. 16:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
Aszex pasi nincs, de impotens van, adj fel egy hirdetést!
2018. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!