Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszexualitás, működőképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexualitás, működőképes lehet egy kapcsolatban? Tapasztalat/vélemény?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, aszexuális, és bár állítólag ez nem olyan ritka, én elég egyedül vagyok a problémáimmal.

Mielőtt bárki ezzel jön, nem vagyok csúnya (inkább vonzónak tartanak), sem sérült, sem beteg, egyszerűen csak nem vonzódom szexuálisan másokhoz. Ennek ellenére szeretnék kapcsolatot, de nem merek engedni, ha valaki próbálkozik nálam, mert félek, hogy ezzel egy férfi úgyse tudna együtt élni.


Lehet egyáltalán így ismerkedni? Ti megpróbálnátok, és ha igen, mikor kéne (vagy mikor illik) megmondani, rögtön kezdésképp, vagy első randin, vagy amikor már komoly a dolog? És hogy reagálnátok rá, ha nektek mondaná el valaki egy randin?

Van olyan, aki volt már ilyen helyzetben, vagy maga is aszexuális és van tapasztalata?


Légyszi, komoly válaszokat adjatok, olyan jó volna egy kicsit többet beszélni erről is, hogy ne legyen ennyire ciki és tabu!

Köszönöm!



2018. okt. 17. 16:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Én végeztetnék hormonális vizsgálatot.
2018. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
Aszexuálissal lehet a nem aszexuális egy év után vagy elhagy v félre kúr mivel ő nem aszexuális,nem várható el tőle.. Keress hasonlót v nyitott kapcsolat.
2018. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen fontos tényezőt jobb minél hamarabb elmondani, még randi előtt. Nagyon nehéz dolgod lesz, ha párt szeretnél találni, nyilvánvalóan csak aszexuális férfi jöhet szóba.
2018. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, ez párkapcsolat lenne, amit szeretnél?

Ha igen, mi lenne a funkciója az életedben?

2018. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1: ahogy írtam, egészséges vagyok.

2, 3: köszönöm a választ!

4: senki nem akar egyedül maradni. csak szeretném megosztani valakivel az életemet, fontos lenni, támaszt és otthont adni, számítani valakinek, együtt tervezni, élni. sok barátom van, nem vagyok magányos, de van, amihez ez kevés.

2018. okt. 17. 17:12
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ilyen nincs, mármint aszex pasi. Vagy eszméletlen ritka. Szintén aszexuális vagyok, berendezkedtem a magányra. Semmi értelme ismerkedni.
2018. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6: tudnál még mesélni erről? kérlek, szükségem volna a tanácsodra! te próbálkoztál, vagy kerestél, vagy van bármi tapasztalatod ezen a téren? tényleg semmi remény nincs?

és hogy kezeled, ha valaki próbálkozik? ha nemet mondok, nem értik, ha elmondom az okát, azt sem értik, és már fogalmam sincs, ezt hogyan adjam elő.

próbálok azzal tervezni én is, hogy végül egyedül maradok, de nem látom az értelmét így élni, ha így alakul. félek, hogy az lesz a vége, hogy feladom, és valami hülyeséget csinálok.

2018. okt. 17. 17:35
 8/21 anonim ***** válasza:
7%
Ne haragudj de az axeszualitás betegség,nem normális állapot. Párkapcsolatban van kölcsönös jó szex különben rokonok is házasodhatnának. :O Keress pszichológust hátha ráébreszt miért vagy ilyen v történt e gyerekkorodban vmi sulyos dolog mai kiváltotta. :O
2018. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudok mondani. A többség azt a hülyeséget mondja, amit itt is. Nem tudják álló farokkal elképzelni, milyen nem kívánni a szexet.


Jegygyűrűnek látszó gyűrűt hordok, így csak rámutatok, ha próbálkoznak.

2018. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8: még egyszer: egészséges vagyok. nincs 100 éve, hogy a homoszexualitást még betegségnek tartották, és a mai napig vannak közösségek ahol elég brutálisan próbálják megváltoztatni a szexuális vonzalmukat. nem megy.

voltam pszichológusnál, jártam nőgyógyásznál is, és sajnos nem, az sem segített, hogy megpróbáltam hagyni. szóval ha a következő válaszadó azzal akar jönni, hogy ilyen nincs is, és dugassam meg magam egy latin csődörrel, mert attól megváltozok, akkor inkább zárja be a böngésző ablakát, mielőtt felhúz.


9: tudom, naiv voltam, pláne itt, de hol máshol kérdezhetnék arc nélkül, hogy megvédjem magam az ítélkezéstől...

a jegygyűrű jó trükk egy kocsmában, ha úgyse látom többet, de kollégák, ismerősök között ez nem működik. nem hazudhatok mindenkinek...

2018. okt. 17. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!