Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találjak olyat aki aszex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak olyat aki aszex? akinek nem kell testiség egy kapcsolatban? Aki aszex annak lehet társa az életben?

Figyelt kérdés
Az aszexualitás a nemi érdeklődés maradéktalan hiányát jelenti, az aszexuális ember elutasítja a testiséget

2015. szept. 11. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Még az aszex embernek is van szexuális igénye, csak roppantmód ritkán.é
2015. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Te beteg vagy! Agybeteg! Húzzál el az orvoshoz!
2015. szept. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Naponta van itt aszexualitással kapcsolatos kérdés. Ha nem te írtad ki mind a százat, akkor van esély,hogy kering erre más is, aki így él. Én speciel inkább azon gondolkodnék, mi bajom van és próbálnám megoldani, ahelyett hogy egy másik kezeletlen embert keresek.
2015. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem nem szoktam ezerszer ki írni ugyanazt a kérdést!

Én érdekes nem nézem az oldalt minden nap kérdéseket

csak néha szoktam nézegetni

hát ha találok olyat aki hasonló

hasonló a hasonlónak örül elv alapon és ez így is van,köszi!

2015. szept. 11. 11:21
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
több aszexuális ember van, mint gondolnád, abszolút nem olyan nagyon ritka. Esetleg keresgélj, nincs-e kifejezetten LGBTQA társkereső, én hetero vagyok, úgyhogy nem vágom ezeket, de biztosan van valami oldal nektek is :) Sok sikert!
2015. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem en is az vagyok. Kulfoldi oldalak vannak, mint az asexualitic.com, asexuality.org es rengeteg mas.

Hany eves vagy es milyen nemu? Mikor jottel ra? Tudja valaki?

2015. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem lehet társa, bár én pl. nagyon nem keresem! Én úgy csinálom minden reggel már mikor felébredek elmantrázom hogy : Nem kell a tesi kielégülés érzése, a testi élvezeteket elutasítom! Ezt már jó ideje csinálom és mondhatom egy idő után tényleg hatásos. Bármikor mikor a testi vágyak felé veszi az irányt a tudatom, és ezt észreveszem megint elkezdem mondogatni. Mikor egyedül vagyok hangosan, (de pl. buszon csak magamba). Mostanra már egész "jó,, kis eredményeket értem el. Bár én kifejezetten "önvédelemből,, csinálom ezt, elég nehéz volt jó ideig mert nem vagyok csúnya, és többször nagyon jó csajok bepróbálkoztak nálam de ilyenkor pl. megpróbáltam elképzelni: milyen lesz majd öreg korában, vagy ha elhízik. Az élet tökéletlenségeire, mulandóságára, feltételekhez kötöttségeire gondoltam. Ezzel a módszerrel ma azért nem mondanám hogy soha, de csak ritkán van testi vágy. Én elutasítom a testiséget, bár kétséges hogy tényleg aszex vagyok-e már.. Viszont nem is akarok társat sem, jól elvagyok én egymagam.

Szóval a válaszom a kérdésedre:

Találhatsz ilyet, és lehet is tárad ha te aszex vagy, viszont szerintem általában akik így gondolkodnak pont hogy nem akarnak társat (lehet tévedek de magamból indulok ki). Azért nehéz ilyet találnod mert elég kevés olyan lehet aki mégis "társra,, vágyik.

2015. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!