Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az zavarja, hogy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zavarja, hogy idősebb vagyok, vagy csak félreértem a közeledést? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én 22/L vagyok, ő 18/F. A tesóm haverja. Nagyon jóban vagyunk, barátilag. Ha jön hozzánk, mindig sokat beszélgetünk, vagy ha csak találkozunk az utcán, akkor is. Állítólag régebben mondott olyat a tesómnak, hogy szép vagyok. Ha teheti, mellém ül, kikéri a véleményemet sok dologról, és kb. 5 centi távolságra van az arca az enyémtől, ha beszél velem. Meghívott az érettségi utáni bulijára is, pedig családi buli volt, rajtam kívül csak tesóm meg még 1 haver volt ott. Ha kiírom egy szám szövegét msn-re, akkor ő kiírja a folytatását. Viszont néha meg teljesen olyan, mintha csak egy távoli ismerős lennék, ha tesóm poénból beszól vmit kettőnkre, úgy utalva ránk, mint egy pár, akkor zavarba jön és kikéri magának. Ha piás, ölelget és puszilgat. Csak ilyenkor meri? Lehet, hogy a zavarja, h 3 évvel idősebb vagyok? Vagy nem is tetszem neki, csak beképzelem, csak barátot lát bennem?
2010. jún. 22. 23:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy fel
2010. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A leirt tanacsok mellett figyeld meg meg,h probal-e barmilyen indokkal fizikalisan is erintkezni veled...Barhogyan...a karodat..valladat.Ha igen akkor nagy valoszinuseggel tetszel neki:)
2010. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem a 3 év zavarja főleg hanem az hogy a haverja nővére vagy:D

szerintem kérd meg hogy találkozzatok mert pont nicns semmi dolgod, és ha venni fogja a lapod.)

és ott beszélj vele

2010. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2010. júl. 13. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!