Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy akik eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy akik eddig nem kellettek, azok nyomulnak ezerrel, le sem kopnak, akik meg bejönnek, azok meg nem is folytatják a közeledést?

Figyelt kérdés

Ez MINDIG így volt!!!

23 éves vagyok, és ez kivétel nélkül így volt!


Már az elején nem jönnek be, azok keresnek, nyomulnak.

Ha mondom nekik, hogy bocs de nem, akkor is próbálkoznak!!!! Akár évekig!


Aki meg tetszik, azzal meg elhalasztódik az ügy, vagy nem közeledik. Vagy békén hagy. Vagy nem mer kezdeni.

Volt olyan, aki annyira tetszett, kezdeményeztem, de úgy éreztem, hogy ő nem annyira akar, keres, hív, vár, mint én. Amióta nem írok neki, nem keresem, ő sem keres.


Miért van ez?

Mindig?!


2010. febr. 1. 17:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
me' hülye vagy!
2010. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Hát én az a fajta f*szi vagyok, aki bejön a lányoknak, akit csípnek, csak amikor tényleg, komoly kapcsolatot akarok, akkor mit csinálnak a ribócák? Menekülnek!! Szóval ez sem jobb.
2010. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az én szitum azért eléggé durva, mindig így járni elég kellemetlen.


Van, aki így jár?

2010. febr. 1. 17:50
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát nagyon buta vagy kérdező :D lehet ez az oka?? hmm IGEN :D
2010. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 kolosszus22 ***** válasza:
Mondjuk mert te meg azoknak nem jössz be igazán akik neked bejönnek, ez ilyen ördögi kör!
2010. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül.

Én már lassan beletörődtem. ááááá mondom nem lehetek ennyire szerencsétlen, de igen, de mégis ilyen szerencsétlen vagyok.

Megoldás?! Az nincs. Majd talán az idő.

2010. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De ez miért van így?

Hogy addig se unatkozzunk? :DD

2010. febr. 1. 18:01
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez tudod úgy van, hogy.... akik eddig nem tetszettek neked azért voltak folyamatosan az életedben, mert 100%, hogy folyton azon járt az eszed nehogy megint jöjjön egy meg jaj hagyjanak már békén, nem akarom, hogy megint ez legyen. Így ez is történt. Ha tetszett valaki az pedig azért ment el hamar, mert ugyan ez a negatív gondolkodás mód érvényesült.. pl Istenem kérlek nehogy ne kezdeményezzen vagy nem akarom hogy eddig halassza a dolgot stb stb... mivel ezeket kívántad, így ez be is következett. Remélem érted.:S

Ha legközelebb pasival találkozol és bejön, akkor köszönd meg, hogy ilyen jó sráccal futottál össze és képzeld el, hidd el, hogy már sínen van és alakul a dolog. De nagyon fontos, hogy NE járjanak a fentebb említett "rossz dolgok" a fejedben. Csak a jó gondolatokra összpontosíts.

Fogadd meg a tanácsom!

2010. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Háát tényleg durva ... le se sz*roda jelentkezőket, emrt neked a nagykanok kellenek, viszont ők meg a te fejes sz*rják le, mert nekik meg nem jösz be.... hát tényleg sajnállak... :S
2010. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja és még valami , miben, hogy azok akiket lerázol ugyanezt érzik?
2010. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!