Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az zavarja, hogy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zavarja, hogy idősebb vagyok, vagy csak félreértem a közeledést? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én 22/L vagyok, ő 18/F. A tesóm haverja. Nagyon jóban vagyunk, barátilag. Ha jön hozzánk, mindig sokat beszélgetünk, vagy ha csak találkozunk az utcán, akkor is. Állítólag régebben mondott olyat a tesómnak, hogy szép vagyok. Ha teheti, mellém ül, kikéri a véleményemet sok dologról, és kb. 5 centi távolságra van az arca az enyémtől, ha beszél velem. Meghívott az érettségi utáni bulijára is, pedig családi buli volt, rajtam kívül csak tesóm meg még 1 haver volt ott. Ha kiírom egy szám szövegét msn-re, akkor ő kiírja a folytatását. Viszont néha meg teljesen olyan, mintha csak egy távoli ismerős lennék, ha tesóm poénból beszól vmit kettőnkre, úgy utalva ránk, mint egy pár, akkor zavarba jön és kikéri magának. Ha piás, ölelget és puszilgat. Csak ilyenkor meri? Lehet, hogy a zavarja, h 3 évvel idősebb vagyok? Vagy nem is tetszem neki, csak beképzelem, csak barátot lát bennem?
2010. jún. 22. 23:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 21/L vagyok. Bocsi az elírásért
2010. jún. 22. 23:47
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
nemtom.
2010. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
te ismered, hogy ő milyen. ha belefér a stílusába, lehet, hoyg barát. persze, ha úgy érzed, hogy több annál, akkor lehet alapja...
2010. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. sztem kicsit elbizonytalanítja, hogy 3 évvel idősebb vagy

2. azért kéri ki magának a dolgot, mert fél a te reakciódtól így gyorsan elveti a témát

3. hát a részegség felerősíti az érzelmeket és vágyakat

4. egy fiú sem bír folyamatosan olyan arcot mutatni egy csajnak mint amilyet a nő akar. kicsit önmagának is kell lennie:)

2010. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és normális válaszokat! :) kicsit megnyugtattatok.
2010. jún. 22. 23:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérek szépen zöld(y) kattintást, mert szar a statom:D
2010. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
megvolt:D
2010. jún. 22. 23:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak valóban fél attól, hogy idősebb vagy. Ha akarsz tőle vmit próbálj meg te közeledni felé, akkor biztos veszi a lapot:) Egyébként hasonló cipőben járunk csak én már előrébb :D
2010. jún. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi:) és irigyellek...:P

Csak attól félek, hogy ha közeledem felé, és ne adj' Isten mégsem tetszenék neki, akkor a barátságot is elrontom. Bár így, hogy ő nem közömbös, ezt már úgysem lehet sokáig húzni. Na ha átjön, majd figyelek :D

2010. jún. 23. 00:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a srác nem hisz magában sem a szerencséjében! Ha igaz amiket leírtál akkor nagyonis bejössz neki és foglalkoztatod őt! Gyámoltalan, és gátlásos a csávó! Szégyellné az érzéseidet mert a tesód egyből cikizné, és a srác azt hiszi, hogy ez olyan férfiatlan nyálas dolog lenne,és bedől ennek a sztereotíp f@szságnak, mert attól tart hogy a tesód meglátja a sebezhető emberi oldalát, és az érzelmeit. Valójában erre büszkének kéne lennie, és vállalnia kéne.


Szerintem beszélj a tesóddal, aztán meg a sráccal, ha már az élet így kicseszett vele, hogy gátlásosságot kapott örökségül!

2010. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!