Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy akik eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy akik eddig nem kellettek, azok nyomulnak ezerrel, le sem kopnak, akik meg bejönnek, azok meg nem is folytatják a közeledést?

Figyelt kérdés

Ez MINDIG így volt!!!

23 éves vagyok, és ez kivétel nélkül így volt!


Már az elején nem jönnek be, azok keresnek, nyomulnak.

Ha mondom nekik, hogy bocs de nem, akkor is próbálkoznak!!!! Akár évekig!


Aki meg tetszik, azzal meg elhalasztódik az ügy, vagy nem közeledik. Vagy békén hagy. Vagy nem mer kezdeni.

Volt olyan, aki annyira tetszett, kezdeményeztem, de úgy éreztem, hogy ő nem annyira akar, keres, hív, vár, mint én. Amióta nem írok neki, nem keresem, ő sem keres.


Miért van ez?

Mindig?!


2010. febr. 1. 17:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hát sajnos velem is hasonló a helyzet:S
2010. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Velem is így van.

Azt mondják az okosak(?) hogy lejjebb kéne adni az elvárásokat. De hát miben legyek válogatós, ha nem ebben? Ha valaki nem tetszik, taszít, akkor azért mert bátor volt, és bepróbálkozott nálam, miért álljak le vele??

2010. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nekem a félénk fiúk jönnek be., akik kedvesek, rendesek, segítőkészek, hűségesek.

Pont ez a baj. a rámenős bun*kók hidegen hagynak.

2010. febr. 4. 18:45
 14/17 A kérdező kommentje:

18:37 igazad van!

Aki taszít azt soha sem fogom megszeretni! Az ilyenen nem lehet változtatni!

2010. febr. 4. 18:46
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindenkivel így van. de a pozitív gondolkodás tényleg segít.
2010. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
gondolkodhatsz te akárhogy,akinek kellesz annak kellesz.olykor nekem sem sikerülnek a dolgok,de nem panaszkodhatom.ezen gondolkodsz mindíg azért ilyen nagy dolog ez számodra.
2010. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

19:13-as ez alól az elvadult hippi duma alól még az sem mentség hogy igazad van.

Kedves kérdező, ezzel sokan vannak így. A te eseted viszonylag egyszerű, magad mondtad hogy a félénk srácok jönnek be, azoktól viszint ne várj túl sok kezdeményező készséget. Kezdeményezz te! Nekem nem jönne be, de valószínűleg én sem neked, win-win. Viszont akkor el kell fogadnod hogy a puhap... félénk srácok nem annyira MERNEK keresni, hívni, várni. Még ha akarnák is. Kezdeményezz többet, ennyi a tanácsom. (tudom ahhoz képest jó hosszú lett)

2010. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!