Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már teljesen kikészít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már teljesen kikészít?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem és szerelmes vagyok Selena Gomezbe!! minden nap rá gondolok és mást is csinálok vele.......


írjak neki emailt vagy mit csináljak h megtudja h szeretem..


17f


2010. jún. 18. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:

:|||||||||

LOL xd

2010. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Funktasztikus ***** válasza:
te beteg vagy....verd kiXD
2010. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És mit csinálsz "vele"?
2010. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát maszturbálok rá, képekre vagy a videóklippjére....:/
2010. jún. 18. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:
keress egy olyan lányt,akivel igaziból is találkozni tudsz.nem hiszem h szerelmes vagy belé,csak fizikailag vonzódsz hozzá
2010. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát van egy lány a faluba aki hasonlít rá, bejön nekem de nemnagyon merem már leszólítani, buszon láttam régen de mióta meglett a jogsim nem buszozom annyira, és nem tudom milyen indokkal szólítsam le, am ő 14 éves
2010. jún. 18. 12:53
 7/10 anonim ***** válasza:
járj megint busszal egy ideig,hátha látod még.esetleg egy bókkal is kezdheted:mondd neki h eléggé hasonlít a kedvenc színésznődre,selena gomezre vagy ilyesmit.sztem tetszene neki,feltéve ha ő is szereti azt a színésznőt.vagy egy faluban laktok?mert akkor könnyen megkérhetsz vkit,hogy mutassa be neked
2010. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

írj neki, ha az megnyugtat, és Ő majd nem ír vissza... de mindenkinek át kell esnie szerintem a megszerezhetetlen sohaösszenemjövő ideál közszereplő szerelmen :)


Én Ornela Mutti-ba voltam szerelmes... voltam :)

2010. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lol...
2010. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lekésted, már én kóstolgatom a fincsi segglikát!
2010. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!