Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan zárjam le vele örökre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le vele örökre? Kikészít teljesen! Segítség!

Figyelt kérdés
7 hónap után szakítottam a párommal.Csak a vége felé ismertem meg teljesen(belülről).Az volt a gond szerintem,hogy túl hamar összejöttünk,csak azt láttam az elején,hogy jól néz ki és zsupsz bele a kapcsolatba.Nos megismertem,hogy valójában milyen.Egy nagyonnagyon érzelmes srác,verseket írt nekem,meg leveleket is vagyis "leírom az érzéseimet 600 oldalban" cuccokat,el is sírta magát előttem többször is.Az elsőnél azt hittem,hogy valami rossz dolog juthatott az eszébe és attól,de az volt a "mi a baj?" kérdésemre a válasza,hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni,én vagyok az életének az értelme,az egyetlen kincse...ezt mondogatta állandóan,majdnem minden egyes nap...kikészültem tőle,olyan volt,mintha valami "megszállott/fanatikus" lenne...ezek mellett borzasztóan féltékeny is volt.Számon kért állandóan,hogy hova megyek,kikkel,merre,mikor és hogy MILYEN RUHÁBAN.Nem bírtam.Nem sokszor tehettem meg,hogy elmenjek a barátaimmal bárhova is,ha megtettem,fél óra-óra múlva jött a telefon tőle...iszonyat érzékeny,ragaszkodó,érzelmes,féltő...teljesen tönkretett.És,hogy szakítottam vele én is tönkretettem őt.A közelebbi barátainak minden nap sír,hogy én mit tettem vele és,hogy elvesztett ezzel mindent és összetört...nos egy-két barátja lehordott engem mindennek és pletykálnak rólam elég csúnyán ezek miatt,pedig nem is ismernek és soha nem hallgattak meg,hogy miért is szakítottam a barátommal.Nos azóta is zaklat a srác és nem képes feldolgozni a történteket... :(
2010. júl. 17. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mint minden szakítás, annak a félnek aki nem akarja befejezni, mindig egy fokkal rosszabb... És mivel Ő még érzékenyebb is; így rosszabbul tűri, mint az átlag...


Ezzel sajnos sok mindent nem tudsz tenni, lassan beletörődik, de nem tudom, hogy hogy lenne érdemes; hanyagolni, vagy legalább néha-néha beszélnetek...


Nekem jobb volt, hogy a lány nem "tünt" el, hanem beszéltünk, sokkal rosszabb volt, hogy nem tudom mi van vele, és lassan kihever/t/em...


23F

2010. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze.én is így terveztem/em,hogy beszélőviszonyban maradunk,de olyan nyomasztó. :( úgy tesz néha mintha mi sem történt volna,nem dolgozza fel a dolgot!! :( én meg nem bírom.
2010. júl. 17. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen helyzetben sajnos önzőnek kell lenni. Tudod hiába akarsz neki jót, mert sajnálod hogy szenved, ha ő nem szenved akkor te szenvedsz tovább. Még jobban tönkremennél. Ne foglalkozz vele, ha hív ne vedd fel. Próbálj vele minden kapcsolatot megszakítani. Majd túlteszi magát a dolgokon. Ez amúgyis idegesítő ha egy pasi ennyire megszállotan van oda egy nőért. Mert szeressen, persze ez a normális, de vannak határok amiket nem jó átlépni mert utána teher lesz a pasi. A haverjairól meg annyit, hogy minden csoda 3 napig tart, nem fognak hosszú ideig ezzel foglalkozni, ők is megg fogják unni hogy mindennap sír a haverjuk egy nő miatt, és gondolom még amúgyis fiatalok vagytok. Egy idő után a barátai meg fognak világosodni miért szakítottál vele. Szóval csak nyugi!
2010. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek a lányok :-) Nektek semmi se jó, ha kedves a pasi és szeret meg törődik veled az nem jó, de ha megcsal meg kihasznál és semmibe vesz bezzeg az kell az a jó.

De valahol megértem hogy kikészültél tőle a túl sok szeretet idegesítő főleg hogy levegőt se tudsz tőle venni. De inkább megbeszélni kellett volna és lemondani neki hogy mi van és mi az ami nagyon zavar , nem szakítani vele. Most már nagyon nem tudsz mit csinálni, nem kell velük foglalkozni. Azt mondanak amit akarnak.

2010. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha a drága apámat jellemezted volna ebben a pár mondatban. Csak az a különbség, hogy a szüleim 16 éves házasság után beadták a válópert meg hasonlók. Hidd el, sokkal jobb így, van egy testvérem, az apám a mi kettőnk életét tette tönkre, nincs mellettünk, nem törődik velünk, nem biztosított nekünk semmit, és ez mind amiatt volt, hogy túlzottan szerette anyámat, féltékenység -a semmiért-, kimaradozások...és az italba menekült. Örülj, hogy vége lett.
2010. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ja és kedves 3.válaszoló:mielőtt szakítottam vele,többször is elmondtam neki,hogy mik a problémáim,próbáltam vele megbeszélni a dolgokat tényleg.De ő ilyen,mintha nem is beszéltem volna vele,nem változott/változtatott,én meg nem kaptam mellette levegőt. :S :(
2010. júl. 17. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!