Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Teljesen kikészít. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már több mint egy éve nagyon jó barátok vagyunk.sokszor veszem észre azt h többet érez irántam.mindig mondja h szeret de csak barátilag.de ez lényegtelen.sokszor úgy bánik velem mint a kutyával.ha rossz a kedve elvárja h felvidítsam d eközben jól belém rúg.élvezi h megsirathat? meg h könyörgök neki? szeretem nagyyon mint barátot de ezzel kikészít.ha szar kedve van minek jön beszélni? ha közben megbánt? akar valamit?? ha más fiúkról beszélek totál besértődik :S
2010. jan. 31. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztosan tetszel neki, csak nem mer lepni. Sokan vagyunk igy mostanaban, felunk a csalodastol. Nem is csak a csalodastol, hanem h a lany esetleg mindnekinek szetkurtoli, h luzer... de talan, csak felti a baratsagodat.


Nagyjabol hasonlo helyzetben vagyok en is, csak a masik oldalrol. Amugy lenne eselye a sracnak nalad? Ha igen akkor talan megmondhatnad neki te, h ebbol eleg, ha akar valamit mondja meg... sok szerencset.


17/F

2010. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazáából már nem is tudom:S nekem egy másik fiú tetszik nagyon-. ő is persze de csak barát.vagy fogalmam sincs:S kicsit többet érzek iránta de elég sokszor megbánt.de valamiért mindig én érzem magam rosszul emiatt:S de ha tudnám h akarna valamit akkor lenne esélye.
2010. jan. 31. 21:57
 3/7 A kérdező kommentje:
jah és általában eléggé utal arra h jól esne ha megölelné valaki..aztán ha összefutunk akkor is mondja és olyankor meg kell ölelnem őt..totál nem tom mit akar :S
2010. jan. 31. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Szerintem teged akar... csak valoszinuleg tudja h neked a masik fiu tetszik es lehet ezert nem kezdmenyez.

Az a lany is akivel en igy vagyok - bar megbantani nem szoktam - mindig szokott aradozni h milyen jo lenne mar valaki csak kar h senki sincs akit el tudna ugy kepzelni... es hat nekem nincs is ertelme probalkozni. Szerintem valami ilyesmi lehet nalatok is, kerdezz ra szerintem es beszeljetek meg nyiltan...

2010. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

neki nem szoktam a másik fiúról áradozni csak tudja. de ha tetszek neki akkor miért bánt meg állandóan?:S és néha észre se veszi

megbeszélni nem igen fogom tudni vele ilyenkor eltűnik 1-2 napra és mikor megint beszélünk mintha mi sem történt volna

2010. febr. 1. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem ez a csávó egy elmebeteg, ilyenekből lesznek a sorozatgyilkosok később :D
2010. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem oszd ki rendesen mikor megbánt..ne sírj miatta hanem küld el melegedni és magyarázd el neki, hogy nem a kutyája vagy...addig ne is beszélj vele amíg el nem gondolkozik a dolgon....
2010. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!