Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a nők már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők már tényleg nem támaszkodhatnak senkire, mauknak kell megoldaniuk mindent?

Figyelt kérdés

Valóban az lenne manapság a tendencia, hogy ha nőként egy biztos, élhető életet szeretnél, akkor azt teljesen egyedül kell kikaparnod?

Ha úgy képzeled el az életedet, hogy majd a barátoddal/férjeddel közösen összehoztok egy lakást vagy házat, kocsival, mindennel, akkor aranyásó vagy, mert a férfi pénzét akarod költeni.

A kapcsolat addig tart, amíg a férfi le nem lép, vagy a házasság előtt, mert "élni akar", vagy a gyerek után, mert "elhanyagolják". Szóval így arra kell készülni, hogy a gyereket egyedül kell majd felnevelnie a nőnek (erősen kisebbségben vannak azok az apukák, akik tényleg szeretnék, ha hozzájuk kerülne a gyerek és nem csak mondják, vagy még azt se).

Ha karriert akarsz nőként, akkor az csak nálad prioritás, senki másnál. A férfiakat egy kapcsolatban/házasságban segítenie kell a nőnek, hogy előrébb jusson, mert a férfiak karrierje fontos, a nőké nem...


Tényleg ez lett mára a tendencia? Valóban ennyire csak magára számíthat a legtöbb nő? (Nem tartom kizártnak, hogy vannak férfiak, akik nem magukat helyezik előtérbe, hanem egyenlőként tekintenek a partnerükre, de nem hiszem, hogy ez lenne az átlag manapság.)


2018. jún. 15. 15:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%
#10: Oké és férfiként szerinted mennyivel van előnyösebb helyzetben az ember?
2018. jún. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Amíg egy férfi idővel egyre "többet ér", tehát karrier, egzisztencia, 50 évesen is családot alapíthat, akkor sem maradt le semmiről, addig a nőnek időben gondoskodnia kell, hogy ne maradjon ki semmi az életéből, és még akkor is nagy eséllyel megcsalják, elválik, és akkor a gyereket is neki kell felnevelni. Onnantól ő lesz az egyedülálló anya, és ez már igen igen más kategória. Más típusú férfiak fogják keresni a társaságát, amit korábban megszokott az nincs többé. A férfiak ügye még ilyenkor sincs veszve, hanem sőt. Vannak nők akiknek még be is jön az olyan férfi, akinek már van gyereke, de sokakat ez egyáltalán nem zavar. Tudod, ha választhatnál és őszinte vagy magadhoz, sosem választanád, hogy nő legyél. Én viszont választanám, hogy férfi legyek.
2018. jún. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Igy, ahogy mondod. :)


Manapsag a parok nincsenek rakenyszeritve, hogy egyutt maradjanak, hogy megoldjak a nagyobb parkapcsolati problemakat. Ezert ma mar nem eri meg ugy gondolkodni, hogy majd egyutt megteremtetek egy egzisztenciat. A valasok vesztesei nagyreszt pedig egyertelmuen a nok. Engem anyam egyedul nevelt, apam siman fogta magat, es lelepett a szuletesem elott. Es ugye ez a felallas a gyakoribb. A nonek kell egyszerre gyereket nevelni, minimum 8 oraban dolgozni (mar ha a gyerek mellett talal munkat), ugyanis egy fizetes nem fizetes, hurcolni oviba, iskolaba, megbirkozni a problemakkal, mig apuka kifizeti a gyerektartast, neha elviszi hetvegen valahova, aztan visszater a gyerekmentes, nyugis eletebe. Annyit nozik amennyit akar, anyukat meg persze messze elkerulik a pasik, mert 1) ott a gyerek, 2) a sok feladattol egyre lestrapaltabb a kulseje.


Tehat igen, ha szulsz, magadnak szulod. Lehet lepontozni, hogy egy megkeseredett nyomi vagyok, de mivel az elso sorbol nezhettem vegig, min ment keresztul anyukam, en ketszer is meg fogom gondolni kivel, es mikent vallalok kozosseget es hany gyereket szulok.

2018. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
15%

#12: "Amíg egy férfi idővel egyre "többet ér", tehát karrier, egzisztencia, 50 évesen is családot alapíthat, akkor sem maradt le semmiről, addig a nőnek időben gondoskodnia kell, hogy ne maradjon ki semmi az életéből, és még akkor is nagy eséllyel megcsalják, elválik, és akkor a gyereket is neki kell felnevelni."

HA tesz az egzisztenciáért egy csomót, akkor többet ér. Ha nem, akkor semmit. Nőként meg ott van 2 lehetőség: Vagy ugyanúgy karriert építeni vagy egy átlagos pofival 0 energiabefektetéssel beleülni a készbe. Férfiként ez lehetetlen.

Persze, 50 évesen is családot alapíthat egy férfi... Csak nőként nem látod, hogy egy férfi is megkapja ezért a magáét. Ahol lakom, egy gazdag férfira 47 évesen jött rá, hogy gyereket akar. Az egész falu kibeszélte és kiröhögte. Talált egy nőt, gyorsan összejött a gyerek, a nő le is lépett és a gyerekkel le is húzta, miközben talált egy fiatalabb férfit.

EGY NŐNEK GONDOSKODNIA KELL, HOGY NE MARADJON KI SEMMI AZ ÉLETÉBŐL? :D Mégis mi a tökömet gondolsz? Egy férfinek nem maradhatnak ugyanúgy ki dolgok az életéből? Te egyáltalán felfogod, hogy miről beszélsz?

A nőt nagy eséllyel megcsalják és elválik? A megcsalások felét nők csinálják.


"Onnantól ő lesz az egyedülálló anya, és ez már igen igen más kategória. Más típusú férfiak fogják keresni a társaságát, amit korábban megszokott az nincs többé."

Pont annyira lesz egyedülálló anya, mint amennyire valaki egyedülálló apa. Nőként ráadásul könnyebb saját gyereket nem akaró férfit találni, mint férfiként hasonló nőt.

MÁS TÍPUSÚ FÉRFIAK FOGJÁK KERESNI? :D A férfiak egy részét EGÉSZ ÉLETÉBEN nem hogy más, de SEMMILYEN nő nem keresi.


"Tudod, ha választhatnál és őszinte vagy magadhoz, sosem választanád, hogy nő legyél. Én viszont választanám, hogy férfi legyek."

Őszinte vagyok magamhoz, de veled ellentétben a reális tényeket nézem és nem a saját kicsinyes kettős mércém.


Nézd már meg, hogy mi történt... Írtam egy csomó példát, amire egy nő sem volt képes reagálni, csak nyomkodták a piros kezet. Írtál tizedannyi általánosítást, aminek semmi alapja és 100%-on állsz.

Nőként bármikor kaphatsz megértést és támogatást, férfiként ezt felejtsd el. Nyugodtan választhatnád, hogy férfi legyél... Aztán 1-2 év múlva sírva akasztanád fel magad, amikor szembesülnél azzal, hogy nem olyan szintű álomvilág az életed, mint eddig.



#13: Az a gáz, hogy az egész érveléseteket arra építitek, hogy tuti a férfi lép le. Régebben néztem pár statisztikát: Mind pár % különbséggel ugyanúgy mindkét nemről azt írta, hogy félrelép, lelép és hasonlók. Ti pedig lazán előkapjátok az előítéletetek, hogy a férfiak lépnek félre többször, a férfiak csalják meg a nőket többször...


"Lehet lepontozni, hogy egy megkeseredett nyomi vagyok, de mivel az elso sorbol nezhettem vegig, min ment keresztul anyukam, en ketszer is meg fogom gondolni kivel, es mikent vallalok kozosseget es hany gyereket szulok."

Lehet lepontozni, hogy egy megkeseredett nyomi vagyok, de mivel az első sorból nézhettem végig, min ment keresztül apukám, én kétszer is megfogom gondolni, kivel és miként vállalok közösséget és hány gyereket csinálok.

Nyugi, nem leszel felpontozva. Nőként írtál egy tipikus női választ. Nézd meg az előtted lévő válaszokat... Fel leszel pontozva, én meg le.

2018. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#14: mi ketten sosem fogunk egyetérteni. Figyelj, nem ismerlek, lehet hogy nehéz életed van, de ha nőnek születtél volna ugyanebbe, még szarabb lenne. Annyi mindent írhatnék még, csak most fáradt vagyok végiggondolni. De ott van például az orgazmus. Nekem még sose volt. Szex közben. A férfiak folyton a szexről beszélnek, meg hogy mit ér az élet nők nélkül. Számomra ez ismeretlen. Mit szólnál, ha szex közben soha nem lenne orgazmusod, élveznéd a dolgot, de inkább unnád. Nektek spontán, természetes, de a nőknek még azt is tanulni kell, hogy ellazuljanak. Vagy amikor azt mondjátok, hogy mi nem tudjuk mi az igazi fájdalom, egy tökön rúgást semmi nem übereli:) Ezt mi tényleg nem tudjuk. A nők csak 3-4 kilós gyerekeket szülnek meg, sokan életükben nem is egyszer. De ezek a dolgok "természetesek".
2018. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tartom kizártnak, hogy vannak férfiak, akik nem magukat helyezik előtérbe, hanem egyenlőként tekintenek a partnerükre, de nem hiszem, hogy ez lenne az átlag manapság"


Mert nem veszed őket észre, barátzónába rakod őket, vagy csak nem szimpatikusak neked kitudja milyen logikátlan okból. Hidd el nagyon sok családcentrikus fickó van.

2018. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

#8-as, basszus ez egy nagyon jól összeszedett, sok igazságot tartalmazó komment.

Kár hogy lepontoztak, de ez csak rájuk nézve szánalmas...

2018. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#12es ugyanez, haver ;)
2018. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

"de ha nőnek születtél volna ugyanebbe, még szarabb lenne."


Bárcsak nőnek születtem volna SOKKAL könyebb életem lenne. A 8-as , 12-es hszekben megis találod, hogy miért!


Egyenjogúságért küzdötök, közben már rég a nők kapnak meg sokkel több mindent, szinte semmi befektetéssel. Vannak női rokonaim, ismerőseim, tudom, hogy miről beszélek...

2018. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha már szülés: a férfi sosem tudhatja 100%ban, hogy az a gyerek az övé vagy sem, az anyával ellentétben...

Szétválás után sosem az anyát hibáztatják, mindig az apa szív, mégha nem is ő tehet az egészről, nem hogy a fél, a teljes vagyonát kockáztatja, ha összejön egy nővel, és gyerekük születik.

Nőként, ha segítség kell, 10-e ugranak oda, férfiként meg mindenki szarik a fejedre.

2018. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!