Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenétek kérlek, lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek kérlek, lent megtalálod a kérdést?

Figyelt kérdés

Sziasztok... van egy blogom... de senki sem tud róla aki engem ismerne és szeretnélek megkérni, hogy segitsetek és írjatok pár hozzászólást ha lehetne, mert szörnyen érzem magam.. a barátom szakított velem, mert ugy gondolja hogy a részéről elmúlt az a szerelem ami az elején volt... mit gondoltok erről 3 hónap alatt elmulhat vagy talán nem is volt???


blogom cime: [link]

kérlek vess rá egy pillantást.


2010. jún. 14. 11:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez az oldal katasztrófális, ezek nem versek, ráadás a helyesírás se a legjobb..

"Ez a kép nagyon megnyuktató,


De a cigi számomra undorító."

mi az hogy megnyuktató?! :S meg ez milyen "vers" már??? :D:D

2010. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Addíg oké, hogy szerelmes vagy, nem szeretnek viszont, és ez fáj. Mindenkivel megesik ez, de ha megkérhetlek rá, légy szíves ne akard ezt a fájdalmat versekbe önteni! A blogodon lévő írások, amellett, hogy nyelvtanilag és néhol tartalmilag sem helyesek, nem versek. Néhány kínrím van benne, ami egy gyermekmondókába még elmegy, de egy komolyabb hangévtelű írás bugyuta lesz tőle, igénytelen, és gyerekes. Minden bejegyzés egysíkú, nincs benne komoly tartalom. Adott egy gondolat, amit próbálsz a saját tudásoddal csavargatni, és ebből nem hogy élvezetes nem jön ki, de még vers sem igazán. Ezzel nincs baj, mindenkinek el kell kezdeni valahol, de ne mutogasd nyílvánosan, ha nem azért írod, hogy kiröhögjenek... én jót kacagtam rajta:)
2010. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Blogodba most beleolvastam,

Emlékszem, én is írogattam.

Ha megírod nekem a nevedet,

Megosztom veled pár versemet.

2010. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat... nem az első szerelmem és tudom nem is az utolsó csak rettentően szeretem úgy ahogy még soha senkit... és azt hittem, hogy ő is szeret... de már lényegtelen... és köszönöm, hogy elmondtátok mit gondoltok és igérem jobb verseket is olvashatok ^^. :)

Sziasztok

2010. jún. 15. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!