Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenétek léci?! (csaj ügy)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek léci?! (csaj ügy)

Figyelt kérdés
sziasztok. 13 éves vok, és van egy jó csaj a suliba, aki nekem kvára bejön, de nem ismerjük egymást és szeretném megismerni stb.. csak egy a baj, hogy nekem kell kezdeményezni, és nem tudom mit mondjak neki. hogyan beszélgessek el vele.. pár tanácsot tudnátok adni?! előre is köszi.
2011. szept. 6. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nőj fel.
2011. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen tudunk tanulj kis pö*cs!



Ne a csajokon járjon az eszed még!!!

2011. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"csak egy a baj, hogy nekem kell kezdeményezni"


Mert mégis kinek kéne?

2011. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de adjatok már pár tanácsot léci!!!
2011. szept. 6. 16:07
 5/10 anonim válasza:

..nem Fehérvári vagy? x"""D

Am..kérdezd meg hogy mit szeret csinálni,mi érdekli stb.. hívd el valahová..ha meg nem mered élőben ott a facebook...

2011. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lóbáld előtte a kukacodat hátha megtetszik neki
2011. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

második vagyok akkor le írom mit mondj neki:


Te:Jó a csöcsöd kő kóla ?

Ő:Ohh de aranyos vagy igen kérek.

Te:Akkor ma délután várlaka suli előt;)

Ő:Jó ott leszek.:)

2011. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Lol ezek az értelmes válaszok x""D
2011. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Migiri!
2011. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg írni.

2. Ne parázz, csak menny oda hozzá és szólítsd meg vagy, ülj mellé szünetbe és beszélj vele. Ha azt látja, hogy értelmes, és jó pofa vagy akkor utána már ő is megfog szólítani, csak ne feszengj, mert azzal nem mész semmire.

3. Elöszőr a csak barátkozzál, utána legyenek komolyabb lépéseid, mert az ilyen kis fiatal fruskák könnyen megérzik azt, hogy tetszenek 1 srácnak és akkor megeshet, hogy csak szórakozni fog veled. A beszélgetés témája lehet bár: a "milyen szép az idő!" től a "Hogy telt a nyarad?" ig, vagy a "Milyen zenét hallgatsz?" kérdésig.

4. De elöszőr a tanulás legyen a legfontossabb!

2011. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!