Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenétek kérlek, lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek kérlek, lent megtalálod a kérdést?

Figyelt kérdés

Sziasztok... van egy blogom... de senki sem tud róla aki engem ismerne és szeretnélek megkérni, hogy segitsetek és írjatok pár hozzászólást ha lehetne, mert szörnyen érzem magam.. a barátom szakított velem, mert ugy gondolja hogy a részéről elmúlt az a szerelem ami az elején volt... mit gondoltok erről 3 hónap alatt elmulhat vagy talán nem is volt???


blogom cime: [link]

kérlek vess rá egy pillantást.


2010. jún. 14. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
ki tudja milyen vírusokat rejt a link, nem nyitom meg.
2010. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sztem nem virusos.. de ahogy gondolod
2010. jún. 14. 11:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Jujj nyissátok meg, érdemes xDxD Figyu nem bántani akarlak de sztem nem a versírásban kell keresned a jövődet :D
2010. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Ezt már sok hasonló cipőben járó lánynak elmondtam, de tudod a pasik olyanon mint a buszok, az egyik elmegy jön helyette 10 perc múlva másik.


14/f

2010. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bazki, te rettentő magányos lehetsz. Hány éves vagy?
2010. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy ahogy ezt az anyagot összeraktad az szép meg jó de ezzel a fiúd mégjobban kiábrándul belőled mivel tudja hogy neki te kellesz. sajnos nincs mmit tenni nyugodj meg légy kemény lépj tovább akkor még az is előfordulhat hogy visszasírja magát.
2010. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Figyelj rám!

Velem is ez történt. Szakított, mert már nem kellettem neki. De három hónap elég ahhoz, hogy talpra állj. Nekem sikerült, nem lettem depressziós, nem sírok többé utána, vége!

Nem tudom hány éves vagy, de sok ilyenben lesz még részed. Mert ilyen az élet.

Ha nagyon magányos vagy, én szívesen segítek neked. Írj nyugodtan emailt.

Nincs értelme így élni, tönkreteszed magad, ha ezt folytatod. Na tényleg. Írj és visszacsempészem beléd az életet :D

2010. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Félreértettem. Tehát 3 hónapot jártatok.

Ha ez a helyzet, akkor pláne nem kéne utána keseregned. Ennyi idő ahhoz elég max, hogy belédszeressen. De hogy ki is, hát azt nehezen tudom elhinni.

Keress inkább olyat, akinek nem csak pár hónapig kellesz.

2010. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezek a versek , csak úgy papírra lettek hányva , minden nap egy , és csak a fájdalomról írsz , ez szörnyű


Boldog verseket szeretnék látni !!!

2010. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ettől még én is depis lettem. Nem tudom hány éves vagy de úgy látom ő volt az első szerelmed. Azt tanácsolom idézd fel a szép emlékeket vele, felejtsd el a rosszakat, majd zárd le az egészet és kezdj el keresni egy új fiút akivel még szebb élményeket élhetsz át.

Amúgy készülj fel rá, hogy még sokszor előfordulhat veled hasonló.

2010. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!