Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy nem pont ebbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem pont ebbe a kategoriába kéne irnom, de ugy vettem észre hogy itt van a legtöbb olyan kérdés amire válaszolnak is. Segitenétek nekem lányok?

Figyelt kérdés

ti csináltátok már magatoknak a bikini vonal gyantázást?hogyan csináltátok?(lehetöleg azok válaszoljanak akik már csinálták)


megkérném azokat, akiknek nincs türelmük ahhoz hogy normális választ irjanak, vagy azok akik vicces kedvükben vannak, azok ne irjanak!


2011. júl. 9. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
magadnak nehezebb,kozmetikus megcsinálja nem ciki.
2011. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én még nem próbáltam meg, de a barátnőm igen.Azt mondta, hogy nagyon fáj, és ahogy az előttem szóló is mondta, nehezebb magadnak.Ha mindenképpen gyantázni akarod, menj el kozmetikushoz, de szerintem a borotva is jó erre.:D

2011. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze, én is borotválom, csak az egyszeri alkalom.a barátom csupaszon szereti, és a borotva nem jo arra hogy több napig szép maradjon: /ezért gondoltam a gyantázást: )).csak ha kozmetikushoz kéne mennem, baromira gátlásos lennék: //.
2011. júl. 9. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
zia, en megjartam, mert nem erem el magamnak eleg jol, meg modnen opsszeragadt otthon, es a szőr meg fönn jmaradt. Otthon csak nehany szaz Ft-tal olcsobb, de nincsenek meg a feltetelek hozza. Egyszerubb egy kozmetikaba menni, ahol van hozza megfelelo asztal, gyanta, es szaktudas, es nem ragad ossze semmi, es idoben is rovidebb. A fazongyanta kb. 5 perc, teljes labgyantaval egyutt 30-60 perc, és a teljes lab- és fazongyanta 2500 Ft-ért mar fellelhető, fatzoingyanta meg 500-800 Ft kozott.:) Otthonra bevasarolni a szukseges dolgokat is legalabb egy ezres.
2011. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát talalj ki baratkozos kerdeseket, és menjd be tobb kozmetikaba, kerd meg, mutassa meg, hogyan, hol csinalja, mit kell tudnod rola, árt-e bőrődnek, stb., menj be akarhany boltba, csak talalsz magadnak oylat, akivel megvan az ehhez szukseges bizalmad..:)
2011. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amugy szortelenito kremmel is tobb napig sima, de annak szaga van.
2011. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én epiláló géppel próbáltam ki és kevésbbé fajt, mint gyantával. Kicsit több türelmet igényel, de megéri az eredményt. ;)
2011. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
milyen szaga van a szörtelenitö krémnek?
2011. júl. 9. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!