Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatfüggő vagyok. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő vagyok. Hogyan tudnék ebből kiszakadni?

Figyelt kérdés
Mindig kell lennie valakinek, akiért oda vagyok, aki a mindenem... de az a legrosszabb, hogy mindig visszautasítanak :(

2018. ápr. 27. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológussal.
2018. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél önálló, nőjj frl vègre.
2018. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár dolgot jó ha realizálsz.


Attól, hogy egy ez egy vágyott dolog még nem függőség.A szavaidból azt vettem ki, hogy még nem volt benne részed, teljesen természetes, hogy szeretnéd megtapasztalni.


Viszont van egy nagyon fontos dolog még ami még látszik a szavaidból, hogy ezen a vélt dolgon kívül nem nagyon van más örömforrásod, ami azért nem optimális, mert ha egy párkapcsolatban találnád magad könnyen eltolódhatnál az energiaparazitizmus irányába, túl erősen fogva ezzel a párodat, aki érthetően ezt nem élvezné.


Én úgy látom, hogy aki ki tudja bontakoztatni magát és egyedül is gördülékenyen halad az életében, jól érzi magát annak jobban működnek a kapcsolatai.

2018. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!