Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatfüggő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
2 napja ért véget a kapcsolatom. Pár hónapos volt. (4 hónap) Ritkán éreztem vele jól magam. Nem is vagyok igazán szerelmes. Szeretem. Viszont ő sem éreztette velem, hogy szeret. Mégis vágyom rá. Hiányzik. Megrémít, hogy már nem vagyunk együtt. Talán csak az egyedül léttől való félelem. Néha azt érzem, hogy erről van szó. A személye annyira nem hiányzik. Kevés jó pillanat volt. Barátként tökéletes lett volna. De mégis.

#hiány #Kpacsolatfüggő
2017. nov. 1. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kapcsolatfüggő akkor leszel, amikor egyik kapcsolatból a másikba ugrálsz, és nem bírod ki egyedül egy kis ideig sem.


Szakítás után természetes, ha egy ideig hiányzik a másik.

2017. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja még valami: Ha tényleg nem a személye hiányzik, hanem csak az, hogy legyen melletted valaki, akkor esélyes hogy az vagy. De ez majd a következő hónapokban kiderül.
2017. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a kapcsolatfüggő,aki képtelen egyedül meglenni.Te próbáld megemészteni a dolgot,utána gondolkodhatsz rajta,hogyan tovább.Egyedül is muszáj erősnek lenned,és az a jó,ha egy idő után társ nélkül is jól érzed magad a bőrödben.
2017. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!