Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok a koromhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok a koromhoz képest ennyire kapcsolatfüggő?

Figyelt kérdés
Mindig azon jár az agyam,hogy milyen jó lenne,ha úgy igazán szerelmes lennék valakibe,aki viszont szeretne,meg ha lenne barátom...(volt már,nem is egy,de annyira felszínesen nézett ki a kapcsolat... a smároláson kívül az egész úgy tűnt,mintha egy barátság lenne,és maximum 2-3 hónaposak voltak)Egyre gyakrabban gondolkozom olyan dolgokon,hogy mit csinálnánk a sráccal,vagy hogy mennyire más lenne az egész életem a mostanihoz képest. (nevetségesen hangzik,de tényleg)Mindenki mondja,hogy ráérek még(16 vagyok),meg nem értik,mi nekem olyan nagy dolog ebben. Igazuk van,de nem tudok elsuakadni a gondolattól. Valahogy létszükségnek érzem,hogy valakit szeressek szerelemből is. Próbáltam hobbival,tanulással elterelni a gondolatot,meg megértetni magammal,amit mások is akartak,de nem megy. Furcsa,de valahogy mindig azt az időszakot tervezem. ("Majd ha lesz valakim..."),csak az a baj,hogy már lassan egy éve senki. A gondolatok meg egyre inkább zavarnak. Nem is az,hogy elkeserít,csak egyszerűen ekörül forog szinte minden.Mit kezdhetnék ezzel?
2013. márc. 16. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez minden szép és jó, de a válasz annyira kézenfekvő. Keress magadnak egy srácot.
2013. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem kor függvénye.VAn itt olyan,aki 20 feletti,és ugyanolyan,mint te.Amúgy meg nem értem,mit vártok egy kapcsolattól.Mármint jó,meg minden de nem fogja az egész életedet jóvá tenni,ha egyébként rosz.

És nem támaszkodhatsz 100%ig valaki másra egész életedben.

Ha gondolod beszélgethetnénk kicsit,aztán meglátjuk.

2013. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ritka dolog ez. 16 évesen az ember a mai világban azt hiszi, akkor valaki, ha valaki más valakivé teszi, tehát ha van pasija/barátnője, és ettől lesz ő elfogadhatóbb, fontosabb, ami nyilván totális marhaság, majd rájössz, ha idősebb leszel.
2013. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!