Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a kapcsolat függőséget?

Figyelt kérdés

Most ért véget egy kapcsolatom. Egyszerűen semmiben nem passzoltunk. Még közös programban sem.

De úgy érzem, hogy nem bírom egyedül. Hogy így üresek a napok. Üres minden. Nem éri meg felkelni, ha nincs párja az embernek. Természetesen exem is hiányzik. Szeretem. De ez a kapcsolat halálra volt ítélve. Jövő kép egyáltalán nem passzolt.

De még is teljesen a padlón vagyok. Járok edzeni, de nem segít. A korábbi szakításnál valamennyire segített, most ez sem.

Olvasni képtelen vagyok. Mi rángathat ki a gödörből?



2018. ápr. 24. 06:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a kapcsolatfüggőségről jó pár könyv és cikk található a neten. Érdemes lenne utána nézned ezeknek.


A kapcsolatfüggőség pszichés eredetű. Foglalkozz önismerettel, hogy megtudd, hogy miért us vagy ilyen.

2018. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogald le magad és tölts sok időt a barátaiddal! Szerezz új barátokat. Próbálj ki új hobbit, új sportot. Legyen egy célod, amit rövid távon meg tudsz valósítani: fogyni 3 kilót, vagy megtanulni főzni, vagy átrendezni a lakást.
2018. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem értettem azokat az embereket, akiknek üres az életük egyedül. Hogy lehet ez? Hogyan hagyhatod ezt, miért aklarsz magaddal kicseszni? Hogy lehet az, hogy az életed mindig a soron következő pasi körül forog ahelyett, hogy magadért élnél? Nincsenek céljaid, vágyaid, álmaid, amik függetlenek a szerelmi életedtől és amikért tehetnél? Ne már basszus.. Szerintem foglalkozz önismerettel és ne gondolj úgy magadra, mint fél emberre, aki mellé mindenáron kell valaki. Keresd meg, miért alakult ki benned ez a defekt és kezdj el magadra koncentrálni, keress célokat, hobbikat, fejleszd magad a munkádban, legyél a barátaiddal.. Annyira rengeteg dolog van az életben, ami boldogságot tud okozni, a párkapcsolat csak egy a sok közül.
2018. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!