Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van ez még? Ki látott még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van ez még? Ki látott még ilyet?

Figyelt kérdés

Kialakul egy kapcsolat, a két fél odavan egymásért, aztán a semmiből az egyik "bedepizik"/kedvetlen lesz, egy-két kialakuló veszekedés "mi a baj ?"-"semmi" típusú játszmából, fokozódó elhidegülés egyik részről, befeszülés, kapálózás a másik részről, utány folyamatos hibakeresés, amin veszekedni lehet (rendszerint apró bagatel hibák, amire az ember legyint kapcsolaton kívül vagy egyéb életközösségben/emberi kapcsolatban), aztán szakítás széle/szakítás, mindez úgy, hogy ezt leszámítva semmi gond nem volt köztük.

Ki ismer a kapcsolataira ? Hány ilyen volt ? Ki kezdte a furcsa viselkedést ? Szerintetek mi okozhatta a másik furcsa viselkedését ? A ti reakciótok mi volt ? Akár példát is írhattok, ahogy nemet és kort is. Mindkét nem véleménye/storyja egyaránt érdekel. Előre is köszi a válaszokat.



2018. ápr. 23. 20:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Egy kapcsolaton dolgozni kell szüntelen. Itt valaki(k) nem tették meg ezt és meghalt a kapcsolat. A szeretet, szerelem, tisztelet hiánya idézhette elő a halálát.
2018. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Láttam ilyet, meg is éltem, sz*r volt. Látni ahogy minden széthullik, annak ellenére hogy küzdöttem. De tudod, ehhez mind a két fél kell. Kapaszkodtam még, de már feleslegesen, aztán elengedtem az egészet. Tudnék bőven mesélni.
2018. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Valami van, amit nem akar elmondani.
2018. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#1- nyilván kéne, de az egyik fél csak úgy abbahagyja. Kérdem én, miért ?

#2- akkor mesélj, ha van időd, azért tettem fel a kérdést. :)

2018. ápr. 23. 20:54
 5/24 A kérdező kommentje:
#3 de vajon miért nem ? miért nem dolgozza fel, ha nem akarja elmondani vagy miért nem mondja el, ha nem tudja egyedül feldolgozni ?
2018. ápr. 23. 20:56
 6/24 anonim ***** válasza:

2-es


Dettó ugyanez.


Az egész folyamat lélekpusztító.


Kérdező:


Nálam ez akkor volt, amikor már más fele kacsingatott az asszony.


Azzal kezdődött, hogy már nem nézett a szemembe, utána idegesítette, ha hozzáértem és azt mondta csak szex közben tapogassam, utána szex se volt.

2018. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
"...azt mondta csak szex közben tapogassam, utána szex se volt." Gondolom akkor baromira nem volt vicces, de így utólag az...ismerős forgatókönyv sajnos, bár nálam csak egyiknél volt félrekacsintgatás.
2018. ápr. 23. 21:02
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, fogalmam sincs, mert nem ismerem. De akkor nyűgösek az emberek, ha van valami, ami piszkálja, de bevallani nem akarja. Lehet sáros valamiben és nincs gerince közölni, vagy szimplán nem akar megbántani és még tartogatja. Ilyenkor meg a feszültségtől elmérgesednek a dolgok. Ha nem mondja el, majd eléri, hogy te vess ennek véget.
2018. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

6-os


Lélek pusztító? Finoman fogalmaztál, hogy őszinte legyek. A teljes lelkivilágomat hazavágta. A bizalom meg.. elég nehezen megy mostanság, hogy bárkiben is megbízzak.


Kérdező:


Elhidegültünk. Az okát nem tudom, talán megunt, elkényelmesedett, nem adott már semmit a kapcsolatba. Ne ölelgessem, mert kényelmetlen neki. Ne csókoljam mert már nem szereti. Ne szeretgessem, mert fáradt. Barátok előtt bújt. Ha csak kettesben voltunk, le se sz*rt szinte. Viták? Voltak, nem kevés. Kit hibáztatott mindenért? Engem. Meg akartam beszélni? Igen. Ő meg akarta? Nem. Kompromisszumok? Nem voltak. Bocsánat kérés? Azt sem tudta mi fán terem az. Küzdöttem? Igen..de minek? Én még kapaszkodtam, küzdöttem, ő ezt nem látta. Nem vett komolyan, sem az érzéseimet. Véget vetettem-e neki? Igen.. 2 év után, véget. Azóta jobban vagyok? Mérföldekkel.


#2-es voltam.

2018. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#8 igazából nem tanácsot kérnék, hanem a ti történeteitekre lennék kíváncsi, látni, hogy ez mennyire általános vagy nem általános jelenség. Amúgy a helyzetet jól látod. Szerintem amit nem akar elmondani, az az, hogy kiszeretett belőlem, mert ugyan az az élethelyzet, mint ami az exével és vele is ez volt. Mivel hibát nem talált bennem, ezért keresett de csak egy-két apróságot talált. Egy ilyen bagatel dolg, amire sok ráhatásom nincsen, a másik meg az időbeosztásom, amihez jelen helyzetben semmi köze, mivel egyrészt bőven elég figyelmet kap tőlem, másrészt egyelőre nem zavarom őt vele. Ha érdekel, leírom, de inkább privátban konkretizálnám.

Nemet írjatok, ha kort nem is legyetek szívesek, tényleg érdekel, mennyire jellemző, illetve hogy oszlik meg a nemek között ez az egész. (férfi vagyok, 30 éves)

2018. ápr. 23. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!